some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

Trumpas interviu su Inga Krasilevičiūte

4

Inga Krasilevičiūtė –  jauna, kūrybiška ir nuoširdi lektorė, kurią „Bogomolov’ Image School“ Lietuvoje pakvietė vesti tobulinimosi seminarų. Per 2013-uosius  metus Inga pasidalino savo patirtimi seminaruose su daugiau kaip 100 Lietuvos visažisčių. Šis skaičius neleidžia suabejoti, kad Inga yra mylima ir gerbiama tiek kaip profesionalė, tiek kaip žmogus, tiek kaip visai kitokia, nei įprasta, lektorė. Trumpas interviu prieš naujuosius metus su mūsų lektore iš Vokietijos Inga Krasilevičiūte – apie jos darbą, įkvėpimus ir gyvenimo credo.

Ar tai, ką darote – jūsų mylimas darbas, kaip link jo ėjote?

Manau, mano dabartinis darbas pats mane atrado, nes net nesapnavau ir nesvajojau, kad galėčiau tai dirbti. Esu baigusi  teisės mokslus, studijavau ekonomiką, išklausiau labai daug tobulinimosi kursų, susijusių su psichologija, pardavimo menu, valdymu ir t.t. Laimėjusi “Feminos bonos” rengiamą konkursą, supratau, kad einu teisingu keliu, ir kad tai, ką darau ir kuriu, įkvepia kitus.

Kokia jūsų darbo diena?

Mano darbo diena prasideda labai įvairiai. Kartais 6 valandą ryto, kartais – vėliau. Pirmiausiai tai priklauso nuo vietos, kurioje tą dieną dirbsiu. Nesu pririšta prie vienos vietos, labai daug keliauju. Kartais per dieną tenka nuvažiuoti ir 800 kilometrų. Kartais tai būna vienas darbas nuo ryto iki vakaro studijoje, kartais – keli skirting darbai skirtingose studijose ar vietose. Taigi, negalėčiau pasakyti, kad mano dienotvarkė nuobodi.

Kur semiatės idėjų ir įkvėpimo?

Įkvėpimo semiuosi visur ir visada: gamtoje, kelionių metu, iš sutiktų žmonių, modelių, žinoma, iš žurnalų, parodų, mados televizijų. Kartais tai ateina tiesiog iš niekur, arba, kaip aš sakau – iš oro J. Kad ką nors sukurčiau, niekada neplanuoju mėnesių mėnesiais – esu impulsyvi, kuriu čia ir dabar, prisiderinu prie situacijos, modelio, laiko, vietos, prie tvyrančios nuotaikos, energijos…  Manau, todėl daugelis fotografų ir samdo mane.

Ar dažnai tobulinate savo įgūdžius? Ar turite specialistų, kurie jums autoritetas, iš kurių norėtumėte pasimokyti? O gal jau viską mokate?

Oi, ne! Nuolatos tobulinuosi pas įvairius užsienio specialistus, net negalėčiau išskirti vieno mėgstamiausio, jų yra daug. Kiekvienas iš jų dirba skirtingu stiliumi, tad iš kiekvieno aš kažką išsinešu ir patobulinusi pritaikau kažką savo darbuose. Tai dar vienas įkvėpimo šaltinis, kuris neleidžia apsnūsti.

Kas jūsų klientai?

Mano klientai labai įvairūs: nuo paprastų žmonių, norinčių atrodyti kaip žvaigždės – keistai, įmantriai, iššaukiančiai, bet visada – kūrybingai, – iki didelių reklamos kompanijų, kuriančių katalogus avalynės kompanijoms, vestuvinių drabužių katalogams ir t.t. Pavyzdžiui, kompanija ,,Dockers“ samdo mane jau trečius metus iš eilės…

Kaip jus suranda ir pasitiki – juk esate svečioje šalyje, esate ten svetimšalė – ir jie teikia jums pirmenybę? Ar jūs pragyvenate iš savo darbo?

Dažniausiai pasirenka mane dėl kūrybiškumo ir dėl to, kad su manimi lengva dirbti. Paprasti klientai dažniausiai renkasi mane, nes yra tikri, kad jiems sukursiu tik jiems tinkantį įvaizdį, patarsiu, padėsiu ir skirsiu tam tiek laiko, kiek reikės. Pagrindinis mano klientų ratas didėja facebooko dėka. Žmonės iš lūpų į lūpas dalinasi informacija, o aš tiesiog sakau – pažiūrėkite mano darbus ir galėsite nuspręsti, galima manim pasitikėti, ar ne. Žinoma, esu susikūrusi anketų internetiniuose puslapiuose, kuriuose galima save reklamuoti, tačiau mano klientų ratas plečiasi tiesiog dėka patenkintų klientų – jie džiaugiasi darbo rezultatu, pasidalina nuotraukomis ir taip nauji klientai mane atranda. Mano pavardė jau tampa žinoma dar ir dėl to, kad ji labai sudėtinga vokiečiamas. Todėl ir nekuriu slapyvardžio – taip įsimena dar daugiau žmonių.

Prieš keletą metų dirbau kelis skirtingus darbus, kad pragyvenčiau ir susikurčiau klientų ratą, tačiau šiuo metu esu įkūrusi savo įmonę, ir verčiuosi iš savo “hobio” J Aš net negaliu jo pavadinti darbu, nes man tai teikia be galo didelį malonumą – kurti ir matyti rezultatą.

Dažniausiai jūsų klientės – moterys. Vyrams neteikiate tokios paslaugos – ar ji jiems nereikalinga, neaktuali?

Vyrams taip pat teikiu paslaugas, dažniausiai mano paslaugų prireikia fotosesijoms, kur vyrams kuriu šukuosenas, grimuoju. Dabar vis labiau populiarėja vyrų kosmetikos linijos bei makiažai.

Jūsų kuriamos moterys – žavios, provokuojančios ir nepamiršamos. Ir nebūtinai modelių figūromis bei jauno amžiaus. Kaip kuriate joms tokius skirtingus įvaizdžius?

Mano moteris: provokuojanti, seksuali, nuo impresyvaus ryškaus makiažo iki neutralaus su ryškiomis raudonomis lūpomis. Nesvarbu, ar ji jauna, ar vyresnė, žvelgiu į ją kaip į drobę, kuriai suteikiu gyvybės, spalvų, ekspresyvumo, ryškumo.

Jūsų gyvenimo credo?            

Tikėk tuo, ką darai, ir durys pačios tau atsivers!