some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

Profesionalus visažistas šiandien turi mokėti ir sušukuoti

IK plaukai Inga1

Tikriausiai pastebite, kad kasdien rinkoje vis daugiau makiažo specialistų, kasmet baigia šimtai jaunų specialisčių, toliau toliau tobulėja ir kelia savo meistriškumą jau seniau dirbantys rinkoje. Ir visi nori pastovių klienčių, kurios nesidairytų paslaugų kažkur kitur, liktų ištikimos ir labai patenkintos rekomenduotų jus savo pažįstamų ratui. Tačiau taip, deja, ne visuomet būna. Šiandien, ieškodamos paslaugos, lekiančios ir branginančios savo laiką klientės nori patogumo ir ieško visažisto, kuris moka ir makiažą padaryti, ir plaukus sušukuoti, kad nereiktų samdyti dviejų specialistų, tikėtis, kad jie susikalbės tarpusavyje dėl bendros idėjos ir ją geriausiai įgyvendins. Galų gale, taip taupomas ir laikas, ir pinigai.

Užsienyje jau seniai taip dirbama, tikrai profesionalus visažistas kartu yra ir plaukų stilistas, nes tai atveria jam duris į naują rinką. Nes taip jis gali pasiūlyti daugiau. Ir tuo pačiu tai įdomesnis ir kūrybiškesnis darbas!  Tik pagalvokite, kiek galima sukurti, kai turi “didesnį plotą” ir “medžiagos”. Ir taip ne tik dirbant su individualiais klientais, tačiau ypač tai aktualu fotosesijų metu, dirbant su reklamų agentūromis, televizijoje, renginiuose, vakarėliuose ir t.t.

Todėl manau, kad šiandien visažistui mokėti modeliuoti ir sukurti šukuoseną tiesiog įvairių priemonių pagalba yra tiesiog būtina ir neįkainojama patirtis bei puiki galimybė jau dabar pasiūlyti daugiau nei kiti šiuo metu Lietuvoje dirbantys visažistai. Pirmieji visada laimi daugiausiai.

Todėl ir sukūriau tokį trumpą ekspress seminarą, kuris, mano nuomone labai aktualus Lietuvos rinkoje – „Plaukų modeliavimo pagrindai“ ir labai džiaugiuosi, kad visažistai Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, eina į priekį ir pradeda suprasti, kad jų sėkmė – jų rankose.

Lauksiu Jūsų visų, norinčių tobulėti!

Inga Krasilevičiūtė

Apie seminarą: http://www.life-style.lt/plauku-modeliavimo-pagrindai/

-BGM-002 -BGM-112 -BGM-074