some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

Šiais metais pirmieji mokymai – Klaipėdoje

sem 6
Vasario pradžioje viešėsime Klaipėdoje su INGOS KRASILEVIČIŪTĖS seminarais – tikriausiai gana reta proga šio regiono specialistėms tobulintis arčiau namų.  Be to, vienas iš seminarų – NAUJAS ir dar niekur nerengtas!!!

Klaipėdoje pasiūlysime apsilankyti dviejuose seminaruose.

Vienas iš jų – jau paskutinį kartą organizuojamas tokiu formatu praktinis seminaras NORIU DIRBTI FOTOSESIJOSE! Per 2013-uosius metus šiame seminare dalyvavo 77 specialistės iš visos Lietuvos ir daugelis darbų puošia tiek mūsų facebook paskyrą, ir net mūsų tinklapį. Šiame seminare fotografuos jauna ir talentinga fotografė Evelina Šumilovaitė (Reveur fotografija) – taigi, neatplėšime susižavėjimo žvilgsnių nuo visų visažistų darbų. Belieka ieškoti įkvėpimo ir suskubti užsiregistruoti, nes dalyvių skaičius ribotas!

Antrasis – NAUJAS praktinis seminaras, kokio dar nebuvo Lietuvoje!!!. Gal tai net ne seminaras – o praktinės kūrybinės dirbtuvės. Nes jo metu dirbs tik dalyviai, lektorė patarinės, konsultuos, padės,  kartu ieškosite įvairiausių sprendimų, atliksite mažiausiai 7 makiažus ir fotografė Evelina Šumilovaitė (Reveur fotografija) įamžins jūsų darbus. Taip kartu per tris dienas jūs susikursite savo PROFESIONALŲ VISAŽISTO PORTFOLIO. Profesionalūs modeliai iš modelių agentūros, dizainerių rūbai, profesionalios nuotraukos ir lektorės konsultacijos – Jūsų portfolio bus TOBULAS!

Margarita Gurevičienė, visažistė, įvaizdžio kūrėja ir idėjos autorė: „Visažisto portfolio – tarsi visažisto veidas. Jis – visažisto meistriškumo reprezentacija. Tai svarbi priemonė ieškant klientų, nuolatinio darbo, prisistatant skirtingoms agentūroms, televizijai, siūlant savo paslaugas fotografams.
Profesionaliems visažistams, jei jie nėra kartu ir profesionalūs fotografai, nerekomenduojama sudarinėti portfolio savarankiškai, net turint gerą skaitmeninį fotoaparatą. Atlikus makiažą ir savarankiškai jį nufotografavus, nuotraukas galima kaupti asmeniniams tikslams: savo tobulėjimo sekimui, atliktų darbų kolekcijai ir pan. Tačiau šios nuotraukos kategoriškai netinkamos darbdaviams, savęs reprezentavimui prieš galimus klientus ir tos pačios specializacijos profesionalus. Prastos kokybės, mėgėjiškos nuotraukos – tai sugadintas profesionalaus visažisto įvaizdis. Portfolio – tai ne šeimos albumas, kurio turinys slepiamas nuo pašalinių akių. Tai rimtas dokumentas, lemiantis galimą visažisto karjerą ir sėkmę.“ 

Registracija į seminarus – TVARKARAŠTYJE