some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

Inga Krasilevičiūtė: noriu, kad mano seminaruose pasisemtų įkvėpimo

 

ik dirba 3

„Man labai svarbu, kad atėję į seminarą žmonės ne tik užsirašytų, kokias spalvas, kada ir kur naudojau, kaip užtepiau (taip, tai taip pat labai svarbu!!), tačiau man tai kažkaip „vadovėliška“, noriu, kad pasisemtų įkvėpimo. Juk mano seminarai tikriausiai nėra įprasti – visada susidėlioju preliminarų planą, ką ir kaip darysiu, tačiau kai ateina modelis, pradedu dirbti – tik tada galutinai susidėlioja spalvos, potėpiai, tada išsiskleidžia fantazija. Pamirštu, kad turiu parodyti „kažką tiksliai ir konkrečiai“, kas telpa į griežtus rėmus ir tada jau nuplaukiu į dausas… Na, juk visažas bė rėmų – menas…

Taip norisi, kad dalyvės visada įsitrauktų į procesą, kad jų galvose taip pat kunkuliuotų mintys – gal taip padaryti, o gal dar taip, oi, ne, gal va šitaip… Bet dažniausiai lietuvaitės sėdi tyliai, ramiais, be jokios išraiškos veidais… Ir nesuprantu, ar įdomiai pasakoju, ar uždegu jose ugnelę.

Nors seminarų ciklas „Noriu dirbti fotosesijose!“ parodė, kad daugelis užsidega, kuria, laužo rėmus ir padaro savo svajonių darbą… Ir kaip aš tada kaifuoju! Užveža tokios dalyvės, jų vizijos ir pastangos. Nors būna, kad žiūri į darbą seminaro metu ir man rankos svyra – juk čia per paprasta!!! Reikia save pakankinti, kad gimtų idėja, ir, jei ateidamos į seminarą jos nepasiruošia, dabar jau aš tampu kankintoja – daryk iš naujo!

Už kelių dienų laukia seminaras vasaros tendencijos…

Ką parodysiu? Man svarbiausia, kad parodyčiau ne tik makiažus – nors šįkart sugalvojau parodyti tendencijas atskirai blondinei, raudonplaukei ir briunetei – juk viską reikia pritaikyti pagal tipažą, pagal jų odą, akis, plaukus – bet ir kažką naujo, kad po seminaro visažistės grįžtų įkvėptos, pakylėtos, kad norėtų dalintis tuo, ką pajautė ir pamatė. Todėl ir šios vasaros tendencijų fotosesija bus ypatinga, vasariška – pati net spirgu iš malonumo kaip noriu jums tai parodyti! Aš jus nustebinsiu! Juk ir jūsų klientės tikriausiai nori kažko įdomesnio, crazy ir pritrenkiančio, kad galėtų pasidžiaugti pati ir pasipuikuoti prieš kitus. Ar ne? Juk vasara!

Be to, dar vienas naujas posūkis – makiažus darysiu tik su kosmetika Make-up Atelier – nauja mano meile. Nesu šios kosmetikos ekspertė, tačiau tais produktais, kuriuos išbandžiau, tikrai jais susižaviu. Lengva su ja dirbti, gauni tokį rezultatą, kokio ir tikiesi. Net nežinau, ką dar pasakyti. Manau, kad seminaro metu kartu bandysime, kaip tepasi, kaip maskuojasi, kaip retušuojasi – kartu mokysimės ir atrasime! Bus kaip kokioje laboratorijoje!

Labai laukiu visų, norinčių pasisemti įkvėpimo ir geros nuotaikos savo seminaruose birželio 4 ir 6 dienomis. Tikiuosi su visomis pasimatyti – labai pasiilgau!“

IK dirba 5