some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

„MAKE-UP ATELIER PARIS“ – nuo birželio mėnesio jau ir Lietuvoje

fb ikona AProfesionali prancūziška dekoratyvinė kosmetika „Make-up Atelier Paris“ – lyderiaujanti profesionalaus makiažo ir grimo kosmetikos gamybos įmonė, kurią 1986 metais įkurė žymi visažistė Elen Kije. Elen Kije gimė Nensio mieste Prancūzijoje. „Jau nuo vaikystės svajojau tapti profesionalia visažiste.“ – pasakoja Elen. Jausdama didelę aistrą šiai specialybei, ji pabaigė kosmetikos mokslus, „teatrinio grimo ir sceninio makiažo“ specializaciją. Vėliau Paryžiuje Elen tęsė mokslus, tobulinosi ir lankė žinomo meistro Žano-Pjero Flerimono pamokas.Dirbdama daugelio makiažo mokyklų dėstytoja bei visažiste-grimere žymiuose Europos ir Hollywoodo projektuose, Elen sukūrė universalią dėstymo programą pradedantiems visažistams. 1986 Elen įkūrė Profesionalių makiažo specialistų centrą Make-up Atelier Paris.
Bendradarbiaudama su farmokologu-kosmetologu Klodu Diuso atliko tyrimus bei pradėjo savo kosmetikos linijos gamybą. Make-up Atelier Paris – profesionalios kosmetikos prekinis ženklas, eksportuojamas visame pasaulyje.

Kokia  gi yra sėkmės paslaptis? Tai, kad Make-up Atelier Paris – siūlo ypatingai platų aukščiausio lygio produkcijos asortimentą, kuri atitinka visus šiandien keliamus reikalavimus kosmetikos pramonėje. Subtili tekstūra, high-tech pigmentuoti šešėliai ir skaistalai, high tech gelinės tekstūros, ypač atsparios bet kokiam poveikiui formulės… Ir visa tai pateikiama prancūziškai elegantiškoje pakuotėje.
Tai, kad įmonė turi savo gamyklą ir laboratorijas – labai didelis privalumus, ypač, kai kalbama apie naujoves ir produktus, kurie seka mados tendencijomis. Taip 1991 metais kompanija pirmą kartą sukūrė 5 spalvų šešėlių ir lūpų dažų paletes – šį žingsnį vėliau sėkmingai panaudojo ir kitos Europos ir pasaulio kompanijos.

„Make up Atelier Paris“ šiandien tai:

  • Tarptautiniai profesionalūs makiažo ir grimo centrai;
  • Profesionalios dekoratyvinės kosmetikos kūrimo laboratorijos;
  • Profesionalios dekoratyvinės kosmetikos gamykla;
  • Lateksinių muliažų gamykla;
  • Make-up Atelier Paris stiprioji pusė – nuolat  atnaujinamas ir plečiamas asortimentas, sudarantis visas galimybės kuriančiam ir tobulėjančiam meistrui.

“Make-up Atelier Paris” – tai tarptautinis vardas ir neabejotina JŪSŲ SĖKMĖ.

Jau Lietuvoje nuo birželio mėnesio.
Oficialus atstovas – UAB „Brentus“.