some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

Renkama nauja IMAGE DESIGN 2014/2015 grupė

20bŠiais metais jau penktąjį kartą Lietuvoje, „Bogomolov’ Image School“ Lietuvos filiale bus formuojama IMAGE DESIGN grupė, prie kurios šiemet jungsis dalyviai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Baltarusijos bei Kaliningrado srities.

Šiais laikais įvaizdžio dizainerio ir stilisto paslaugos reikalingos daugelyje sričių: reklamoje, šou versle, mados industrijoje ir, aišku, dirbant su individualiu klientu. Pagrindinė įvaizdžio dizainerio užduotis – suprojektuoti asociatyvinį įvaizdį, t.y., sukurti įvaizdžio idėją. Kad ją realizuotų, jis suburia kitos srities profesionalų komandą – kirpėjų, vizažistų, dizainerių, fotografų – ir pats išlieka kūrybinio lyderio pozicijoje. Įvaizdžio dizaineriui nepakanka mokėti parinkti madingą šukuoseną ir padaryti gražų makiažą. Jis kartu turi būti ir menininkas, ir psichologas, ir net režisierius.

Kad taptumėte įvaizdžio dizaineriu, būtina turėti įvairiapusį išsilavinimą: įsisavinti įvaizdžio psichologijos bei įvaizdžio kompozicijos pagrindus, išsiugdyti asociatyvinio dizaino įgūdžius, perprasti profesionalias skirtingų profesinių sričių įvaizdžio dizaino technologijas.

Kaip teigia Konstantinas Bogomolovas, šio kurso autorius ir sumanytojas, kursas tikrai labai intensyvus ir sunkus, visas laikas skiriamas naujai informacijai įsisavinti bei įgyvendinti praktikoje. Todėl laukiami darbštūs ir norintys intensyviai studijuoti. Grupėje planuojama 18 dalyvių. Beje, šiemet keičiasi priėmimo tvarka  –  13 vietų „parduodamos“ tiems, kurie iki rugsėjo mėnesio apsisprendžia mokytis bei sumoka pirmosios praktinės sesijos įmoką, be jokio konkurso ir atrankos. Į likusias 5 vietas galės pretenduoti po K.Bogomolovo seminaro rugsėjo mėnesį, atskiro konkurso metu. Pasak Konstantino Bogomolovo, jei asmuo jau dabar apsisprendžia, kad nori mokytis ir įmoka pinigus iš anksto – vadinasi, motyvacija pakankamai tvirta. O mokantis šiame intensyviame kurse, motyvacija yra labai svarbi, kad asmuo liktų mokytis iki pabaigos ir siektų geriausių rezultatų.