some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

Naujas seminaras – šiuolaikinio individualaus įvaizdžio kūrimas

Evita Ormane photo 3Naujas seminaras su praktine konsultacija – taip pristatome šį naują autorinį Evitos Ormane mokymą. Jau ne pirmus metus Latvijoje tokias stiliaus pamokas vedanti stilistė Evita Ormane šiais metais pradžiugins ir lietuvaites. Tai ir teorinė dalis, kuri būtina, kad mokymas būtų efektyvus ir visi kalbėtų viena kalba, ir praktinė dalis auditorijoje, ir valanda su stiliste parduotuvėje.

Evita Ormane – ilgalaikę patirtį turinti stilistė bei apipirkėja, turinti klientų ne tik Latvijoje, tačiau ir už jos ribų, nuolat aktyviai dirbanti šioje srityje. Taip pat dėsto tarptautiniame mokymo centre „Bogomolov’ Image School“, veda įvairias pamokas bei seminarus apie įvaizdį bei stiliaus kūrimą.

„Kodėl sugalvojau tokį kursą? Turiu labai daug klientų ir klienčių, ir per ilgalaikę patirtį susidėliojo mini programa – iš dažniausiai užduodamų klausimų ir kartojamų klaidų. Šiandien kiekvienas nori būti stilingas – tai tarsi simbolizuoja, kad neatsilieki nuo laikmečio, kad spėji su visais koja kojon ir esi sėkmingas. Juk smagu būti sėkmingu?“

Norintys dalyvauti šiame seminare turės seminarui pasiruošti iš anksto namuose, kad praktinė dalis auditorijoje būtų tikrai naudinga, kad po šios dienos realiai galėtumėte atverti spintos duris ir susidėlioti taip, kad spintoje nelindėtų „drabužiai-vampyrai“. Pirmoje dalyje išklausysite teoriją, susidėliosite, kas tai yra įvaizdis, kaip kuriamas ir kaip susikurti įvaizdį sau. Antroje dalyje nagrinėsite savo garderobą ir susidėliosite, ką reiktų koreguoti, kad atitiktų jūsų pasirinktą savo kuriamą įvaizdį. O trečioje dalyje kiekvienam dalyviui bus skirta viena valanda su lektore prekybos centre.

Taigi, tikimės, kad šis trumpas ir intensyvus seminaras bus labai naudingas, kad savo įvaizdžio kūrimas dalyviams nebebus neįmenama mįslė ir jiems beliks tik kryptingai siekti tikslo – tokio savo įvaizdžio, kokio nori ir koks šiuo gyvenimo etapu yra priimtinas.

Seminaras vyks rugsėjo 27 dieną Vilniuje.