some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

Receptas: kaip susitvarkyti savo garderobą

DSC_1445infomini2Nebūtina domėtis mados istorija, kad žinotume Jackie O, Audrey Hepburn, Grace Kelly. Jų elegancija ir puikiai pasirinkta bei suderinta apranga dabar jau tapę klasika. Arba dabartinių žymių moterų, tokių, kaip Michelle Obama, Sarah Jessica Parker ar Madona ir daugelis kitų, įvaizdis traukia akį ir kelia susižavėjimą jų sugebėjimu išsiskirti savo elegancija, puikiai paryškintais privalumais. Drąsiai galime pasakyti, kad jos sugeba atrodyti šiuolaikiškai ir turi savo individualų stilių, nebijo išsiskirti iš minios, puikiai derina aksesuarus, traukia žiniasklaidos dėmesį netikėtais aprangos sprendimais, maudosi komplimentų jūroje.

Visoms aktualus klausimas – kaip būti stilinga, kaip susikurti tik savo individualų stilių? Mes turime atsakymus ir netgi praktinius receptus!

Šį rudenį turėjome unikalią galimybę susipažinti su stiliaus paslaptimis Evitos Ormane praktiniame seminare „Šiuolaikinio individualaus įvaizdžio kūrimas“.

Tai seminaras tiems, kurie nori atrodyti šiuolaikiškai ir efektingai, nori išmokti formuoti aprangos komplektus ir pasirinkti prie jų derančius aksesuarus, sumaniai paslėpti savo išvaizdos trūkumus ir pabrėžti privalumus. Taip pat praktiškai imti ir susidėlioti garberobo kapsulę, kuri dažniausiai skamba kaip kažkas įmantraus ir sunkiai nuspėjamo. Pasirodo – ne. Paslaptingąją garderobo kapsulę galima išmokti susidėlioti pačioms (ne tik galima, bet ir privalėsite tai padaryti seminaro metu!) – o tai reiškia – ir darbo aprangą kiekvienai savaitės dienai vis kitokią, ir laisvalaikio aprangą, ir aprangą vakarėliams. Ir nereikia itin didelės spintos, o tik rūbų, kuriuos galite derinti ir atnaujinti.

Pirmasis seminaras rugsėjį sulaukė didelio Lietuvos damų susidomėjimo. Paklausus nuomonės, kokį įspūdį paliko Latvijos įvaizdžio dizainerės mokymai, damos paminėjo, kad naudinga buvo išgirsti teorinių žinių apie šiuolaikinius bazinius aprangos stilius (nesvarbu, kad tos informacijos pilna internete, toks sudėliojimas ir laiką sutaupo, ir geriau paaiškina), taip pat apie profesiją bei veiklą atitinkančio įvaizdžio kūrimo detales, teisingas formas, linijas, spalvas, tekstūras bei jų pasirinkimą pagal figūros tipą. Žinoma, seminaras nebūtų palikęs tokios naudos be praktinės dalies – kiekviena dalyvė individualiai turėjo po valandą laiko prekybos centre su lektore asmeninei konsultacijai jau konkretiems garderobo klausimams spręsti. Praktinė dalis, kuri buvo kaip malonaus apsipirkimo terapija.

Apibendrinant – į amžiną visų moterų teiginį „Neturiu kuo rengtis“ buvo pateiktas aiškus ir konkretus atsakymas ir kiekviena asmeniškai susidėliojo žingsnius, ką ir kaip daryti, kad spintoje neliktų nieko nereikalingo ir nebūtų panikos: „ir vėl neturiu, kuo apsirengti!“…

Evita – įvaizdžio dizainerė, asmenininė apipirkėja ir stiliaus konsultantė, praktikuojanti stilistė televizijoje, kine, mados namuose, foto ir video reklamose, mados pasirodymų organizatorė, tarptautinio mokymo centro „Bogomolov‘ Image School“ (Ryga, Latvija) lektorė.

Seminaras vyks lapkričio 15 dieną, Vilniuje. Praktinė dalis prekybos centre – lapkričio 16 ir 17  d.

Tekstą parengė Lina Batulevičienė