some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

RENKAMA NAUJA IMAGE DESIGN 2016/2017 GRUPĖ

19b

Stilisto profesija po truputį įgauna pagreitį ir tampa ne tik madinga, tačiau ir vis labiau populiari. Griaunami mitai, kad tai išskirtinės paslaugos, labai brangios ir praktiškai neįkandamos eiliniam žmogui. Tiek televizijos laidų pagalba, tiek spaudoje vis daugiau informacijos ir realybės šou su stilistais. Taigi, jau tampa aiškesnė viena stilisto darbo pusė – asmeninis stilistas ir jo pagalba apsiperkant. Ir tai džiugina!

Šiais metais jau septintą kartą Lietuvoje, „Bogomolov’ Image School“ Lietuvos filiale bus formuojama IMAGE DESIGN grupė, prie kurios ir šiemet jungsis dalyviai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Baltarusijos bei Kaliningrado srities.

Šiais laikais įvaizdžio dizainerio ir stilisto paslaugos reikalingos daugelyje sričių: reklamoje, šou versle, mados industrijoje ir, aišku, dirbant su individualiu klientu. Pagrindinė įvaizdžio dizainerio užduotis – suprojektuoti asociatyvinį įvaizdį, t.y., sukurti įvaizdžio idėją. Kad ją realizuotų, jis suburia kitos srities profesionalų komandą – kirpėjų, vizažistų, dizainerių, fotografų – ir pats išlieka kūrybinio lyderio pozicijoje. Įvaizdžio dizaineriui nepakanka mokėti parinkti madingą šukuoseną ir padaryti gražų makiažą. Jis kartu turi būti ir menininkas, ir psichologas, ir net režisierius.

Kad taptumėte įvaizdžio dizaineriu, būtina turėti įvairiapusį išsilavinimą: įsisavinti įvaizdžio psichologijos bei įvaizdžio kompozicijos pagrindus, išsiugdyti asociatyvinio dizaino įgūdžius, perprasti profesionalias skirtingų profesinių sričių įvaizdžio dizaino technologijas.

Kaip teigia Konstantinas Bogomolovas, šio kurso autorius ir sumanytojas, kursas tikrai labai intensyvus ir sunkus, visas laikas skiriamas naujai informacijai įsisavinti bei įgyvendinti praktikoje. Todėl laukiami darbštūs ir norintys intensyviai studijuoti. Grupėje planuojama 18 dalyvių.

Daugiau informacijos IMAGE DESIGN PROGRAMA, el.paštu mokymai@brentus.lt, telefonu 862610270.