some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

NAUJAS VIZAŽO RUDUO

DSC_0321Pas mus rugsėjis atėjo anksčiau.
Tiksliau, tas laikas, kai pasąmonėje esi pasirengęs naujoms žinioms, iššūkiams ir rankos pačios tiesiasi ir ieško kažko naujo, o akys interneto platybėse vis dažniau užkliūna už mokymų, seminarų, naujovių…
Taigi, jau rugpjūtį iš lėto startavome su naujais mokymais, pažintiniais seminarais, naujovėmis…
Šis ruduo – ypatingas  mums.
Nauji žingsniai, auganti komanda, nauji planai ir iššūkiai.
Pagaliau atidarėme taip ilgai lauktą MAKE-UP ATELIER PARIS ofisą Kaune, ruošiame jaukią klasę, kurioje kasdien lauksime žingeidžių profesionalių bei norinčių gražintis moterų ilgais vakarais…
Šiais metais pakvietėme lektorę – LIUDMILĄ TARAKANOVĄ – kurią labai ilgai kalbinome ir derinome įvairius niuansus. Ir labai tikimės, kad mūsų lūkesčiai ir sprendimai atsipirks su kaupu: kad visi, kas patikėjote, būsite patenkinti, kad gausite naudingos ir naujos informacijos, kad pasisemsite įkvėpimo bei po to būtinai kažkas keisis Jūsų profesiniame kelyje.
Šį rudenį vėl džiuginsime nuostabios ir charizmatiškos AUŠROS MALAKAUSKIENĖS mokymais – esame laimingi, kad ši talentinga ir didelę patirtį turinti meistrė myli Make-up Atelier ir nuoširdžiai dalinasi žiniomis su tais, kurie nori išmokti, sužinoti, suprasti.
Metodiška ir reikli NINA GORLUSHKO atvyksta su nauju ciklu – kokio dar nėra Lietuvoje (žinoma, labai tikėtina, kad tie, kurie patys nekuria, o kopijuoja, jau netrukus pristatys tokius mokymus taip pat). Tačiau kol kas – aukščiausio lygio mokymai lektoriams, kurie moko įvairiose mokyklose ar savo studijose, kurie patys kūrė sistemas ir mokymo programas, bandė, taisė ir vis tiek nėra 100 procentų tikri, kad savo mokiniams atiduoda tikrai tai, ko jiems labiausiai reikia. Programos – kaip mokyti ir ko mokyti. Kada ir kokia informacija dalintis. Kodėl. Ir dar daug klausimų bei atsakymų. Esame tikri, kad šiam ciklui Lietuvoje jau yra užaugusių lektorių, kurie ateis pas profesionalą.
INGA KRASILEVIČIŪTĖ CESSNA sugrįžta su jau pamėgtais seminarais bei siūlo naujas ir įdomias temas. Aišku, stipriausia Ingos išraiška – kūryba, tad jos seminarus renkasi tie, kurie nori daugiau, kurie nori pasitikrinti, kurie tiesiog gali sau pasidovanoti susitikimą su šia lektore.
Spalvos ir koloristika pagal OLGĄ GRIBOVĄ – tie, kas buvo jos seminare, tikrai žino, kad ši specialistė yra nenuginčijama spalvų žinovė. Ir kad tik ji gali taip aiškiai ir taip nuodugniai išaiškinti ir matematiškai įrodyti viską apie spalvas, derinius ir galimybes. Ir parodyti, kaip gyventi spalvų pasaulyje – kalbėti, matyti, jausti spalvomis. Labai gražus ir gilus spalvų pasaulis, ir Jūs turite tai pajausti…
Dar vienas gražus bendradarbiavimas – lektorės, koučerės ir profesionalios pardavėjos ASTOS MAŽEIKIENĖS seminarai, padėsiantys išleisti savo klientus ne tik gražesnius, tačiau kartu laimingesnius ir dėkingus Jums. Mylėti savo klientus ir nebijoti jiems parodyti savo dėmesio ir rūpesčio – būtent apie tai, ir apie pardavimus, ir apie bendravimą, ir dar daug apie ką su Jumis kalbės Asta. Užtikrintai. Iš patirties. Ir iš visos širdies.

Mes tikrai laukėme rudens ir rūpestingai jam ruošėmės – mylime kiekvieną, ateinantį pas mus, ir stengiamės, kad Jūs būtumėte išgirsti, suprasti ir patenkinti. Nes Jūs mums – vieninteliai.
Beje, šiais metais mes laukiame ir tų, kurie nesupranta rusiškai – seminarai bus verčiami į lietuvių kalbą.
Taigi, daugiau jokių kliūčių, kurios Jums trukdytų ateiti pas mus… 

Užsukite pas mus į „Tvarkaraštį“ ir jau dabar planuokite savo rudenį su mumis…

Panaudotos nuotraukos:
MUA: Jurga Kartu, Olga Vasilevičė
Photo: Eglė Juozaitytė, Evelina Šumilovaitė