some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

Nauji metai – tai naujos idėjos…

661Naujųjų metų sutikimas prasideda įspūdingais fejerverkais, dažnas iš mūsų turi tradiciją pamąstyti apie naujus siekius, tikslus, planus, galbūt sugalvoja norą ir tikisi kad naujieji metai nustebins maloniais atradimais.

MAKE – UP ATELIER PARIS komanda 2017-uosius metus sutinka su ypatingai gera nuotaika, juk nauji metai – tai naujos idėjos, tendencijos bei žinoma, seminarų tematikos…

Sausį svečiuose lankysis nuostabioji Olga Gribova. Koloristikos meistrė iš Baltarusijos dalinsis savo žiniomis ir ves mokymų ciklą „Koloristikos ir kompozicijos pagrindai profesionaliems vizažistams“. Šis mokymų ciklas sulaukė labai didelio Jūsų susidomėjimo, tad nusprendėme kursą kartoti. Pažadame, jame netruks spalvų, jų derinių panaudojimo galimybių ir žinoma, pojūčio.

Vasaris žada būti išties įdomus ir nenuspėjamas… Pas mus sugrįžta Inga Krasilevičiūtė – viena žymiausių vizažisčių – inovatorių. Ingos mokymai visada kupini netikėtumų, vizažistas čia tampa menininku, kūrėju, dailininku ar net skulptoriumi. Fantazija rėmų neturi, tad mokymų ciklas „Įvaizdžio kūrimas fotosesijoms: galvos apdangalai“ – kupinas netikėtumų ir naujų atradimų.

Pavasarį pasitiksime su talentingąja Nina Gorlushko ir trimis skirtingomis mokymų programomis. MAKE – UP ATELIER PARIS komanda nusiteikusi darbingai ir šį kovą žada pradėti nuo tobulinimosi mokymų ATELIER SCHOOL lektoriams – „Meistriškumo kursas Atelier School lektoriams. Pirma dalis“. Šiuos mokymus paskatino daryti aukštai iškelti mūsų tikslai, – sakė Atelier projektų vadovė Vilma. Didžiuojamės savo lektorių komandą ir norime, kad jie žengtų koja kojon su naujausiomis pasaulio tendencijomis, tad šie mokymai suteiks visas reikiamas žinias.

Dirbantiems vizažistams paruošėme dviejų dienų Bazinius makiažo kursas. Šių dienų profesionalui privaloma puikiai išmanyti makiažo bazę ir mokėti ja varijuoti, žaisti ir atrasti tai šių dienų tendencijose.
Dar vienas labai Jūsų laukiamas ir mylimas seminaras „Šiuolaikinio vestuvinio makiažo aspektai“ užbaigs darbingąjį kovo mėnesį. Vestuvinis makiažas ypatingas tuo, kad jis turi talpinti savyje labai daug niuansų. Jį daranti profesionalė žino, kad jos darbas yra ne tik paslėpti trūkumus, bet ir supinti kelias makiažo technikas. Apie visas makiažo technikas ir tendencijas vyraujančias vestuviniame makiaže mums papasakos metodiškoji Nina Gorlushko.

Na, o jei Jūs vis dar neturite vizažo pasaulyje patirties, bet visą laiką apie ta svajojate, kviečiame pagaliau IŠDRĮSTI … Balandis – puikus metas pradėti įgyvendinti savo svajones. MAKE – UP ATELIER PARIS turi Jums paruošę penkių mėnesių mokymų ciklą „Profesionalaus vizažisto programa“. Numatytoje ir ištobulintoje programoje, kurią kuriant konsultavomės tiek su Lietuvos, tiek su užsienio specialistais, vizažo bei įvaizdžio meistrais, pasiūlysime viską, kas svarbiausia, norint tapti geriausiu šioje srityje. Nuo pagrindų, kad būtų lengviau suvokti kiekvienos linijos poreikį ir paskirtį, iki reklaminių fotosesijų bei pilno įvaizdžio kūrimo. Manome, kad profesionalus vizažistas turi mokėti ne tik nepriekaištingai atlikti makiažą – koreguoti veidą, maskuoti, parinkti spalvinę gamą, išmanyti apie stilių bei kuriamą įvaizdį, tačiau ir gebėti sutvarkyti plaukus. Tai tikrai didelis privalumas šiandien skubančiai moteriai – nesudėtinga šukuosena ir padarytas makiažas. Todėl šioje programoje laukia ir plaukų modeliavimo pagrindai – kad galėtumėte parinkti bei sušukuoti kiekvieną, atėjusį pas jus.

Tai gi, lai Jūsų svajonės tampa tikrove!

Užsukite pas mus į „Tvarkaraštį“ ir jau dabar planuokite savo laiką su mumis…