some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

Visa tai, ką darome, darome dėl savęs realizavimo…

Kalbiname vieną žinomiausių, Lietuvoje ir užsienyje dirbančių vizažisčių – inovatorių, – Ingą Krasilevičiūtę

12219457_10205034404759418_4249652089472180145_nKaip atsirado galvos apdangalų tematika?

Aš esu iš tokių žmonių, kurie pasiekę tam tikrą, kūrybinį lygi negali stovėti vietoje, todėl nuolatos ieškau kur galėčiau tobulėti. Visada norėjau kurti įvaizdžius, nuo ko tai prasidėjo net nepamenu, buvo matyti, kad žmonėms tai patinka ir jie nori jų vis daugiau ir daugiau. Vesti seminarą šia tema jau senokai planavau. Lietuvoje vizažas – aukštame lygyje, o kreatyvo visi bijo, tarsi mano, kad jiems nepavyks, niekam to nereikia. Iš tiesų viskas labai paprasta, reikia tik truputį fantazijos, bei technologinių įgūdžių įgyvendinti tai, kas atrodo neįgyvendinama. Man be galo smagu vesti šį seminarą, būti jo dalimi, nes grupė dirba bendrai ir bendradarbiauja vieni su kitais, ši patirtis neįkainuojama.

Kuo šis kursas išskirtinis ir kodėl verta jame sudalyvauti?

Visa tai, ką darome, darome dėl savęs realizavimo, tai tarsi narkotikas, kuris vienus uždega, o kitų ne.

Šis seminaras skirtas tiems, kurie nori įgyvendinti kažką daugiau nei saloninis makiažas, kas nori pabūti darbščiųjų rankų būrelyje. Išmokti kurti galvos apdangalus, tai – nusikelti į pasaulį, kuriame kvepia mistika bei pasakų karalyste. Išlaisvintą Jūsų fantaziją įamžinsime Jūsų kuriamame galvos apdangale bei įvaizdžio užbaigime.

Lietuvoje esate viena žymiausių vizažisčių – inovatorių. Jau supažindinote vizažistus su galvos apdangalais, kas seka toliau?dsc_7643-m

Šiemet planuoju vesti dar kelis seminarus paskirtus įvaizdžio tematikai: korsetų gaminimas su Eva Foam, batų dekoravimas… Visur mes pasitelksime fantaziją, tai bus pilnas įvaizdis – galvos apdangalas/korsetas/batai. Naujos tekstūros bei medžiagos, kurios Lietuvoje kol kas dar retenybė.

Iš kur semiatės įkvėpimo kūrybiniams procesams?

Įkvėpimo ieškau visame kame, mane supančioje aplinkoje, žmonėse, gamtos detalėse (juk gamta turi didžiulę įtaką visų sričių specialistams), gamtos sukurti reljefai atsikartoja ne tik medžiagose, drabužiuose, makiaže, bet įvairių aksesuarų gamyboje ir t.t.

Ko palinkėsite mūsų vizažistėms šiais, 2017 metais?

Šiais metai norėčiau palinkėti atrasti save, savo stilių, nebijoti kurti ir kartais tiesiog jausti, kad gyvenate ne kur kitur, bet savo pačių susikurtoje pasakoje:)


Informacija apie kursą „KŪRYBIŠKAS ĮVAIZDIS FOTOSESIJOMS“