some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

2017 TENDENCIJOS NUOTAKOS MAKIAŽE

16754091_1406248962730644_1137008956_nKalbiname makiažo meistrę Niną Gorlushko (Rusija)

Kokiomis makiažo tendencijomis nuotakos makiažas nustebins šiais, 2017 metais?

Pagrindinės 2017 metų tendencijos nuotakos makiaže: sveika ir prižiūrėta oda, švytėjimo elementai tam tikrose zonose, lengvas švytėjimas ant smakro, virš viršutinės lūpos, kaktos centre. Absoliutus sezono favoritas – Nude make-up. Švelnios smėlio, smėlio-rožinės spalvos, natūralūs aksominiai, nuo šiltų iki šaltų atspalvių rudi šešėliai, priklausomai nuo nuotakos veido bruožų. Puikiai parinktas tonalinis pagrindas, kruopščiai paslėpti trūkumai. Nuotakai makiažas turi suteikti skaistumo, švelnumo, nes tai labai svarbus įvykis kiekvienai merginai, moteriai! Jokiu būdu nuotaka neturi atrodyti vyresnė už sužadėtinį, įvaizdis turi būti lengvas, švelnus, skaidrus, su paslaptimi. Galima naudoti šiek tiek skaistalų. Nuotakos žvilgsnis turi būti švytintis, atviras, aktualu naudoti pravedimus, tik ne ryškus ir nepretenzingus. Norint vizualiai padidinti akis galima naudoti blakstienų kuokštelius. Spalvoti akcentai taip pat priimtini pvz.: švelnūs, subtilūs, blyškiai rausvi, žalsvi, levandų atspalviai. Svarbu atsižvelgti į bendrą įvaizdžio stilistiką. Lūpoms rekomenduojama parinkti natūralius uogų atspalvius, matinius arba šiek tiek blizgius, natūralius atspalvius.

Jūsų nuomone, kodėl vizažistui svarbu nuolatos tobulinti savo, kaip profesionalaus vizažisto, žinias?

Vizažistas privalo didelį dėmesį skirti makiažo kūrimui, o ypač vestuviniam makiažui. Tai labai svarbus įvykis, kuriame susipina daugybė emocijų, yra ir šiek tiek streso, būtina būti ne tik savo srities profesionalu ir gražiai, meistriškai viską atlikti, bet pabūti ir psichologu. Nepamirškite, kad nuotaka su šiuo makiažu turės išbūti visą dieną, tad makiažas neturi būti per sunkus, tarsi kaukė,  tačiau privalo išsilaikyti. Patartina naudoti lengvos tekstūros tonuojančias priemones su silikonu. Viena iš būtiniausių momentų vestuvėse – fotosesija, tad vizažistas turi  nepamiršti, kad vestuvinis makiažas turi tikti ir fotosesijai. Todėl turime didelį dėmesį skirti ne tik pasirinktoms makiažo priemonėms, bet ir pačiai makiažo technikai. Geras vizažistas privalo mokėti teisingai atlikti viso veido modeliavimą.

Kiek laiko dirbate su nuotakos makiažais? Kur semiatės įkvėpimo?

Su įvaizdžių kūrimu nuotakos makiaže dirbu jau daug metų. Tai buvo makiažai garsenybėms, taip pat ir paprastoms moterims. Įkvėpimas įvaizdžio kūrimui yra pati nuotaka, jos akys, odos spalva, ir jos išsirinkta apranga. Taip pat įkvėpimo galima semtis iš meno kūrinių, gamtos, muzikos, iš supančios aplinkos…  Visada reikia stebėti aplinką, atkreipti dėmesį į mažas smulkmenas, malonias detales. 

Su kuo supažindinsite mus savo seminare „Šiuolaikinio vestuvinio makiažo aspektai“, kuris vyks kovo 8 dieną Kaune? Kodėl vizažistui verta jame sudalyvauti?

Savo seminare aš detaliai paaiškinu ir parodau tiek visus etapus, tiek kiekvieną atskirai. Teorinė dalis – labai išsami. Šioje dalyje sužinosite visas pagrindines makiažo funkcijas, taip pat apžvelgsime kosmetikos priemones, detaliai paaiškinsiu jų tinkamą parinkimą bei suderinimą. Mielai dalinuosi savo profesionalia patirtimi ir sukauptomis žiniomis. Seminaro metu atskleisiu tam tikrus niuansus, kurių neįmanoma išsirinkti iš masinės informacijos.

Jei planuojate kovo 8 dieną praleisti su Make – Up Atelier Paris ir Nina Gorlushko seminare „Šiuolaikinio vestuvinio makiažo aspektai“, tuomet kviečiame kuo skubiau registruotis.