some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

Gintarė Šiaulienė – programos „Profesionalus vizažistas“ lektorė

Turite svajonę TAPTI VIZAŽISTU? Jau balandžio 18 d. Kaune, startuoja PROFESIONALAUS VIZAŽISTO PROGRAMA, kurioje pasiūlysime viską, kas svarbiausia, norint tapti PROFESIONALIU VIZAŽISTU.

Ištobulintoje programoje, kurią kuriant konsultavomės tiek su Lietuvos, tiek su užsienio vizažo bei įvaizdžio meistrais, pasiūlysime viską, kas svarbiausia, norint tapti geriausiu šioje srityje:

  • nuo pagrindų, kad būtų lengviau suvokti kiekvienos linijos poreikį ir paskirtį,
  • reklaminių fotosesijų,
  • pilno įvaizdžio kūrimo,
  • iki plaukų modeliavimo pagrindų.

Makiažo pagalba galima sukurti tikrus stebuklus, tereikia žinoti, kaip ir kokiomis kosmetikos priemonėmis geriausia naudotis…

img_3909Džiaugiamės galėdami JUMS pristatyti lektorę – Gintarę Šiaulienę

Gintarė Šiaulienė – /Lietuva/ vizažo, Body art, teatro, kino ir TV grimo meistrė, bendro įvaizdžio kūrimo stilistė, „In Vouge“ mados festivalio dalyvė (2002 m.), su Lietuvos Nacionaline komanda laimėjo 2-ą ir 3-ią vietas Dubline vykusiame, Europos čempionate (2011 m.), ir pateko į stipriausiųjų 10-uką, Milane vykusiame, Pasaulio kirpėjų čempionate (2012 m.). Jos kurti įvaizdžiai puošė žurnalų: „Moters“, „Ji“, „Laima“ ir kt. viršelius. Turi sukaupusi didžiulę patirtį dirbant su fotografais bei modelių agentūromis, kur modelius ruošia fotosesijoms, renginiams. Atlieka makiažus Lietuvos dizainerių kolekcijų pristatymams.