some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

2017 pavasario/vasaros drabužių ir aksesuarų tendencijos

Saulė vis dažniau užkariauja pilkąjį debesų sluoksnį, paukščių čiulbesys priverčia suklusti, o švelnėjantis oras kaskart primena peržiūrėti spintos turinį ir pagalvoti apie lengvesnį garderobą. Pavasaris čia pat! Pats laikas sužinoti, kokios drabužių ir aksesuarų tendencijos vyraus ateinantį pusmetį, kas užkariaus parduotuvių vitrinas ir mūsų spintas.

Raukiniai, klostės ir nėriniai

Elegancija ir moteriškumas grįžta – permatomos nėrinių suknelės, raukiniai ir plazdenančios žaismingos klostės. Nebijokite šį sezoną suteikti savo įvaizdžiui šiek tiek lengvabūdiškumo.

2017 Drabužių tendencijos2017 Drabužių tendencijos2017 Drabužių tendencijos

Sportinis stilius

Antroji sezono tendencija – sportinis stilius (sporty chic). Dėl universalumo ir paprastumo populiarus visame pasaulyje. Sportinio stiliaus nevaržančios kelnės su raišteliais, dekoratyvinėmis juostomis šonuose skirtos ne tik laisvalaikiui. Šie rūbai puikiai derės su klasikiniais aprangos elementais – švarku, elegantiška palaidine ar aukštakulniais. Tik nepamiškite keleto pagrindinių taisyklių – derinkite ne daugiau kaip 3 skirtingas spalvas, venkite ryškių logotipų ir neperkraukite savęs nereikalingomis detalėmis.

2017 Drabužių tendencijos 2017 Drabužių tendencijos 2017 Drabužių tendencijos 2017 Drabužių tendencijos

Dryžiai

Vertikalūs, horizontalūs, įstriži, platūs ar siauri… Dryžiai jau tapo klasika. Dryžuotas audinys madingas jau ne vieną sezoną, populiarus jis išliks ir šiemet. Dryžiai gali būt dėvimi sportiškai, elegantiškai ar eklektiškai, derinant skirtingus dryžių dydžius, spalvas.
Galite rinktis ramesnius dryžuotus variantus arba ryškius ir netikėtus jų derinius.

2017 Drabužių tendencijos 2017 Drabužių tendencijos 2017 Drabužių tendencijos

Gėlių motyvai

Ryškūs gėlių motyvai nepaliks ir šį sezoną. Spalvingas bomberis, paltas ar sijonas, margintas gėlių motyvais, ne tik pradžiugins lietingą dieną, bet ir primins, kad vasara jau čia pat.

2017 Drabužių tendencijos 2017 Drabužių tendencijos 2017 Drabužių tendencijos

Chaki

Griežtą military stilių lydinti chaki spalva gali būti labai moteriška ir žavi. Tokia ji bus šį sezoną, atsispindinti plevenančiuose sijonuose, žaidžianti su gėlių motyvais ar ryškiais aksesarais.

17 18 19  21

Rožinė

2017 metų pavasario sezoną viena madingiausių spalvų – rožinė. Galite rinktis bet kurį iš Jums patinkančių rožinių atspalvių – nuo švelnios rausvos, braškinės, karamelinės iki sodrios vyšnių ar akį rėžiančios fuksijos.

 23 24 25 26

Spalvos

Nors spalvų madas diktuojanti Pantone metų spalva paskelbė žalią, vis tik rožinė neapleido mados podiumų ir 2017 metų pavasarį ji taps spalvų favorite. Nuo ryškiai iki švelniai rožinės – visi spalviniai variantai bus priimtini. Dar viena madinga šio sezono spalva – geltona, užbursianti savo pozityvia energija ir pripildysianti saulės ramių spalvų garderobą.

Visų mėgstama mėlyna taip pat išliks populiarumo viršūnėje.

Bus šį pavasarį ir vasarą daug baltos, juodos, raudonos spalvų. Taip pat ir žemės, riešutų, konjako atspalvių.

Aksesuarai

Šį pavasarį vyraus ryškūs ir masyvūs papuošalai. Jie buvo madingi ir praėjusį sezoną, bet šį tampa dar labiau ryškesni ir įsimintinesni. Dominuoja dideli akmenys, kristalai, grandinėlės, oda, neįprasti sprendimai iš plunksnų ir kailio.

Asimetriški, žėrintys, išskirtiniai, spindintys, masyvūs, siekiantys pečius – šį sezoną auskarai tampa vienu pagrindiniu ir būtinu įvaizdžio akcentu, paskui save palikę kaklo papuošalus ir kitus aksesuarus.

2017 aksesuarų tendencijos 2017 aksesuarų tendencijos 2017 aksesuarų tendencijos

Rankinės

Tikras stilius slypi detalėse. Ypač iškalbinga visur jus lydinti rankinė, kuri gali ne tik išduoti jūsų mados pojūtį, bet ir atskleisti jūsų charakterį labiau nei bet kuris kitas aprangos elementas. Tad kokios rankinės madingos šį pavasarį?

Verta pažymėti, kad rankinės pasirenkamos, priklausomai nuo sezono. Taigi, renkantis modelį šiltajam sezonui, jūs galite leisti sau daugiau nevaržomos laisvės – didelės gėlių aplikacijos, metalo kniedės, grandinės, karoliukai ir kristalai – tendencijos, aktualios 2017 –ųjų metų pavasariui.

Ne vieną sezoną vyravusi tendencija – kutai, kurie puoš rankines ant ilgo dirželio, išliks ir šiemet. Nauja tendencija šį sezoną – rankinės ant diržo. Nedidelės rankinės-piniginės ir jų mažos kopijos – raktų pakabukai, kurie tvirtinami diržo pagalba ir nešiojami ant juosmens.

2017 aksesuarų tendencijos 2017 aksesuarų tendencijos 2017 aksesuarų tendencijos

Medžiagos – dirbtinė ir natūrali oda, zomša, šlapios odos imitacija. Populiarūs išlieka ir aksesuarai, pimenantys gyvačių odą, tik jų spalva gerokai skirias nuo natūralių roplių spalvų – raudona, mėlyna, žalia, violetinė, garstyčių ir rudos paletės atspalviai.

Spalvos. Klasikinis juodos-baltos derinys aktualus ir šį pavasarį. Be pagrindinių bazinių spalvų, rekomenduojama atkreipti dėmesį į rausvai raudoną, geltoną, rožinę, žalią, oranžinę, mėlyną, aukso.

Kalbant apie formas, rankinių pasaulyje dominuos griežtos geometrinės ir klasikinės formos. Nesvarbu – išsirinksite mažą, kabinamą ant peties, ar talpią, pasirinkimas bus taiklus.

2017 aksesuarų tendencijos 2017 aksesuarų tendencijos 2017 aksesuarų tendencijos 2017 aksesuarų tendencijos

Straipsnio autorė – stilistė Jolita Mackevičiūtė (BOGOMOLOV‘ IMAGE SCHOOL)

Nuotraukos skolintos iš www.pinterest.com