some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

Įvaizdžio dizaino mokymai «IMAGE DESIGN» 2017/2018

Įvaizdžio dizainerio arba įvaizdžio stilisto profesija daugelį vilioja savo rafinuotumu, neatsiejamu ryšiu su mados pasauliu ir kūrybine laisve.

Daugelis kūrybiškų žmonių, dirbančių šioje profesijoje, pasikliauja savo intuicija, skonio ir harmonijos pojūčiu , tačiau harmoningumą galima patikrinti algebra,  remiantis tik talentu ar įgimtu grožio pojūčiu, nepakanka. Būtina žinoti įvaizdžio kompozicijos postulatus, kostiumo, veido, šukuosenos kompoziciją. Žinios apie stilistiką: visų stilių, krypčių, tendencijų, kurios egzistuoja šiandieninėje madoje ir gyvavo iki šio momento, žinojimas. Reikia žinoti dizaino asociacijas – gebėti kurti asociatyvinį įvaizdį, o po to jį vizualizuoti.

Stilisto profesija įgauna pagreitį ir tampa ne tik madinga, tačiau ir populiari. Šiais metais „Bogomolov’ Image School“ Lietuvos filiale bus formuojama IMAGE DESIGN grupė, prie kurios ir šiemet jungsis dalyviai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Baltarusijos bei Kaliningrado srities.

Šiais laikais įvaizdžio dizainerio ir stilisto paslaugos reikalingos: reklamoje, šou versle, mados industrijoje ir, aišku, dirbant su individualiu klientu. Pagrindinė įvaizdžio dizainerio užduotis – suprojektuoti asociatyvinį įvaizdį, t.y., sukurti įvaizdžio idėją. Kad ją realizuotų, jis suburia kitos srities profesionalų komandą – kirpėjų, vizažistų, dizainerių, fotografų – ir pats išlieka kūrybinio lyderio pozicijoje. Įvaizdžio dizaineriui nepakanka mokėti parinkti madingą šukuoseną ir padaryti gražų makiažą. Jis kartu turi būti ir menininkas, ir psichologas, ir net režisierius.

Kad taptumėte įvaizdžio dizaineriu, būtina turėti įvairiapusį išsilavinimą: įsisavinti įvaizdžio psichologijos bei įvaizdžio kompozicijos pagrindus, išsiugdyti asociatyvinio dizaino įgūdžius, perprasti profesionalias skirtingų profesinių sričių įvaizdžio dizaino technologijas.

Kaip teigia Konstantinas Bogomolovas, šio kurso autorius ir sumanytojas, kursas tikrai labai intensyvus ir sunkus, visas laikas skiriamas naujai informacijai įsisavinti bei įgyvendinti praktikoje. Todėl laukiami darbštūs ir norintys intensyviai studijuoti. Grupėje planuojama 18 dalyvių.bogomolov

«Bogomolov’ Image School» siūlo profesionalius mokymus stilistams ir visiems, kas domisi mada ir įvaizdžio dizainu.
Profesionalus įvaizdžio dizainerių ir stilistų mokymo kursas «IMAGE DESIGN» Skelbiamas studentų priėmimas!

Mokymo trukmė: nuo 2017 m. spalio 6 d. iki 2018 m. spalio 21 d.
Mokytis galima Latvijos filiale (Rygoje) arba Lietuvos filiale (Vilniuje)

Daugiau apie mokymų kursą skaitykite čia: http://www.life-style.lt/programa-image-design/
arba teiraukitės kontaktais: mokymai@brentus.lt, 862610270