some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

VILIOJANČIOS GARBANOS – seminaras vizažistams

VILIOJANČIOS GARBANOS… Šis seminaras skirtas vizažistėms, kurios nori savo klientėms pasiūlyt dvi paslaugas – makiažą ir … sumodeliuoti plaukus.

viliojancios-garbanos

Manome, kad profesionalus vizažistas turi mokėti ne tik nepriekaištingai atlikti makiažą – koreguoti veidą, maskuoti, parinkti spalvinę gamą, išmanyti apie stilių bei kuriamą įvaizdį, tačiau ir gebėti sutvarkyti plaukus. Tai tikrai didelis privalumas šiandien skubančiai moteriai – nesudėtinga šukuosena ir padarytas makiažas. Todėl šiame seminare „Viliojančios garbanos“ Jūsų laukia ir plaukų modeliavimas žnyplėmis ir tiesintuvais.

Vasarą ypač madingos išraiškingos garbanos, suteikiančios įvaizdžiui žaismingumo. Jei norite gundančio įvaizdžio, kviečiame apsilankyti dviejų dienų praktiniame seminare, kur išmoksite formuoti ne tik raitytas garbanas, bet ir neįpareigojančias paplūdimio stiliaus bangas.


18742198_1579295852105154_1027088433_oLektorė: Irina Zudova – kirpėja-top meistrė, turinti daugiau nei dešimt metų darbo patirtį, niekada nestokoja idėjų, yra novatoriška ir kūrybinga. Tikslūs kirpimai, plaukų priežiūra, darbas su spalvomis – visa tai Irinos arkliukas. Daug metų kuria plaukų įvaizdžius foto sesijoms, įvairiems televiziniams projektams, madų šou. Niekada nepraleidžia progos sudalyvauti naujuose inovatoriškuose projektuose. Myli savo darbą ir su malonumu dalinasi savo žiniomis su savo studentais.

Seminaro metu su savimi turėti:

  • žnyples;
  • tiesintuvą;
  • plaukų gumytes;
  • špilkas.
Seminaro kaina: 120 eur.
Seminaro trukmė – 2 dienos


Būtina išankstinė registracija: 8 687 31270 mokymai@brentus.lt