some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

Pasikeitimas su Bogomolov’ Image School

Sigita- 32 metų, grupės vadovė (Vilnius)sigita-ir-jolanta

Sigita – ištekėjusi, augina sūnų. Sigita vadovės darbą derina su įmonių valdymo studijomis, kelionėmis bei įvairiais pomėgiais. Ji nori atrodyti šiuolaikiškai, elegantiškai ir pagal statusą.

ŠUKUOSENA

Stilistai pasiūlė asimetrišką kirpimą, tai įvaizdžiui suteikė daugiau aštrumo, laisvumo ir kūrybiškumo. Kad šukuosenai suteiktų apimties, plaukus prie šaknų patamsino, o sruogeles pašviesino.

MAKIAŽAS

Makiažui naudotas rusvas tonalinis pagrindas, modeliuojanti priemonė. Prie klientės žalių akių priderinti šilti, auksinio ir švelnaus koralo šešėliai. Skruostikauliai paryškinti persikinio atspalvio skaistalais. Lūpoms parinkti koralo atspalvio lūpų dažai.

GARDEROBAS

Garderobas apjungia elegantišką griežtumą ir jaunatvišką šiuolaikiškumą, verslumą ir kūrybiškumą. Tiesios kelnės su paaukštinta talija pailgina siluetą, aiškios geometrinės linijos suteikia figūrai grakštumo. Baikeriškas striukės kirpimas pabrėžia laisvumą bei nepriklausomumą. Auksinė striukės bei batelių tekstūra suteikia šventiškumo.

Įvaizdžio dizainas: Eglė Buivydienė,Areta Tamošaitienė („Bogomolov’ Image School Lithuania“, Vilnius)
Šukuosena: Tatjana Legčenko (salonas „Grožio studija 1“, Vilnius)
Makiažas: Eglė Buivydienė(salonas „Kristiana“, Vilnius)
Manikiūras: Jūratė Jonutienė (salonas „Grožio studija 1“, Vilnius)
Foto: Andrius Zigmantas (studija „Pix“, Vilnius)
Darbo vadovė: Elga Homicka (Ryga)
Apranga ir aksesuarai: Pietro Filipi, Benetton, Aldo
Projekto partneriai: PC „Akropolis“, portalas Moteris.lt

1Jolanta – 53 metai, verslininkė (Kaunas)

Jolanta – įvairiapusė, veikli ir kūrybiška asmenybė, ištekėjusi, kuria papuošalus ir aksesuarus. Dalyvauja projekte, kad pamatytų save kitomis akimis. Stilistai herojei pasiūlė ryškų ir dinamišką įvaizdį, kuris atspindės jos individualumą ir kūrybinį potencialą.

ŠUKUOSENA

Trumpas kirpimas su nelygiu kontūru ir pailgintais asimetriškais kirpčiukais – sukūrė nepriklausomos moters įvaizdį. Aštrias šukuosenos formas papildo vario spalvos dažymas su ryškiomis sruogomis. Suformuota lengva, chaotiška šukuosena, kuri įvaizdžiui suteikia dinamikos ir jaunatviškumo.

MAKIAŽAS

Makiažui naudotas tonalinis pagrindas, modeliuojanti priemonė bei šviesiai rožinės spalvos skaistalai. Akims parinkti subtilūs, natūralių atspalvių šešėliai. Pagrindinis akcentas – raudonos lūpos.

GARDEROBAS

Garderobas atspindi įvairovę, natūralumą ir perteikia visas herojės savybes: versli, nepriklausoma, kompetentinga, moteriška, drąsi bei pasitikinanti savimi. Griežto dalykinio stiliaus švarkas, šilkinė palaidinė ir nunešiotų džinsų derinys. Aukštakulniai suteikia seksualumo, odinis diržas, stambūs aukso spalvos papuošalai ir «katės akių» formos akiniai – pasitikėjimo ir prabangos 80-ųjų stiliumi.

Įvaizdžio dizainas: Irena Žinevičienė, Evelina Grėbliauskė („Bogomolov’ Image School Lithuania“, Kaunas)
Šukuosena: Irena Žinevičienė
Makiažas: Reda Paunskienė (salonas „Nivera“, Kaunas)
Manikiūras: Rita Pataraja (Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, Kaunas)
Foto: Monika Požerskytė (studija „Pix“, Vilnius)
Darbo vadovė: Evita Ormane (Ryga)
Apranga ir aksesuarai: Zara, Mango, Aprangos galerija, Este
Projekto partneriai: PC „Akropolis“, portalas Moteris.lt