some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

NAUJIENA – Cosplay kostiuminis korsetas 2017 10 25 d. Kaune

„Įvaizdžio kūrimas fotosesijoms: korsetai“ MUA: Inga Krasilevičiūtė

„Įvaizdžio kūrimas fotosesijoms: korsetai“ MUA: Inga Krasilevičiūtė

Pirmą kartą Lietuvoje, praktinis seminaras – „Įvaizdžio kūrimas fotosesijoms: korsetai“

su kūrybingąja Inga Krasilevičiūte.

Jei esate kūrybinga ir ieškote naujo įkvėpimo šaltinio, tuomet kviečiame nepraleisti progos sudalyvauti Cosplay kostiuminio korseto kūrimo procese. Šiame seminare atrasite dar neatrastas priemones ir jų panaudojimo galimybes išmoksite, kaip naudojant „Eva foam“  patiems pasidaryti korsetą, ir nesvarbu kokio tipažo jūsų klientas. Seminaro metu bus demonstruojama, kaip sukurti korsetą nuo pradžių iki galo: iškarpos paruošimas, išpjaustymas, klijavimas ir reikiamos formos išgavimas.

„Eva foam“ tai – unikali, lengva bei lengvai pasiduodanti medžiaga, kurios dėka, galima išgauti dydį ir apimtį. EVA medžiaga puikiai tinka rankdarbiams – ją lengvai galite karpyti žirklėmis, išsikirsti įvairias formas skylamušiais ar kirtimo aparatais. Iš creplos galima pasigaminti labai įdomių iškilių 3D akcentų.

Lektorė: Inga Krasilevičiūtė – /Lietuva, Vokietija/ – fashion vizažistė bei plaukų stilistė. „Mobile Bride Service“ įkūrėja, dirba su užsienio žurnalais: Dark Beauty magazin, Italian Vogue, Trend Prive Magazin ir kt. Ilgametė darbo patirtis su stambiomis užsienio reklamos agentūromis, tarptautiniais aukštosios mados fotografais, fashion vizažo fotosesijomis ir video klipais.

  • Programoje: Cosplay* kostiuminis korsetas, fantazinė tema, steampankas** ir kt.
  • Seminaro metu su savimi turėti: peilį pjaustymui, maistinę plevelę, lipnią juostą, markerį, lentelę pjovimui, statybinį feną, karštus klijus, deko detales (dekoroti korsetui).
  • Suteiksime: Eva Foam, spec. klijai
  • Seminaro trukmė: 1 diena, nuo 10.00 iki 18.00 val.
  • Seminaro kaina: 180 eur.

*Cosplay (nuo angl. costume play, liet. kostiumų žaidimas) – popkultūros reiškinys, pradėjęs plisti iš Japonijos XX a. pabaigoje, kai žmonės persirengia ir dėvi mėgstamų herojų kostiumus iš filmų, videožaidimų, komiksų, fantastinės literatūros, japonų manga ir anime žanrų kūrinių.

**Stimpankas (angl. Steampunk) yra vienas iš fantastikos žanrų, kurio veiksmas vyksta anachronistinėje Viktorijos epochoje arba alternatyvioje jos versijoje. Stimpanke visi dabartiniai mokslo atradimai buvo padaryti ankstyvesnėje istorijoje su turimomis priemonėmis. Tipiškiausias pavyzdys yra garo varikliais varomi lėktuvai.

2abd80ab220e6a4cd4942e712042397a 31ca68862708c79cb9fe33f1abed085d d953041bc64d3725ed50af8c9d61b66c

Nuotraukos iš www.pinterest.com

Apie korsetą…
Ganėtinai suku nustatyti korseto gimimo datą, tačiau istoriniuose šaltiniuose minima, kad dar antikos laikais romėnės kūno proporcijas koreguodavo korsetais iš medžio luobo.

Korsetas, kokį mes dabar įsivaizduojame, kildinamas iš rūbų kirpimo pradžios, kai laisvai krintančias romėnų ir graikų tunikas keitė jau pagal kūno formą sukirpti drabužiai. Gotikos laikais, kai buvo garbinamas nekaltos mergaitės įvaizdis, moterys sutvarstydavo krūtinę (didelės krūtys lytinio ir religinio asketizmo laikais laikytos negražiomis) ir medžiagos juostomis tampriai apvyniodavo taliją, nes anuometinio kirpimo drabužiai nesuteikdavo trokštamo prigludimo efekto.“ XV-XVI a. pradėti siūti tvirtesnių konstrukcijų ir nugaroje suvarstomi korsetai. Tais laikais į korsetus įsiūdavo ir vadinamuosius ūsus. Prabangiausiems naudodavo banginio ūsą, o paprastai kišdavo plastiko, vielos, nendrių, metalinių plokštelių, kad korsetas būtų kietesnis ir, žinoma, labiau suveržtų taliją. Korsetas Baroko epochoje, kai buvo itin akcentuojamas išorinis grožis ir seksualumas, korsetai atliko priešingą funkciją – iškeldavo krūtis, kad jos būtų atviros vyrų žvilgsniams. Tačiau kūno deformacijos įrankis išliko toks pat varginantis ir žalojantis sveikatą.
Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/gyvenimas/stilius/senas-geras-korsetas.d?id=12483339

Būtina išankstinė registracija: mokymai@brentus.lt , 8 678 31270