some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

Make-Up Atelier Paris dalinasi vasara

n3s_1768Liepos mėnuo, o vasara vis nedžiugina… Make – Up Atelier Paris komanda neleis Jums liūdėti ir į kiekvieno Jūsų vasarą įneš kažką dar visai nemėginto, neatrasto ir naujo.

Saldžiais aromatais kvepiančios gėlės ir ilgesys saulei mus įkvėpė darbingam liepos mėnesiui. Jau liepos 9 dieną, Klaipėdoje – „Vasariškos tendencijos makiaže“ su Aušra Malakauskiene, o liepos 27 dieną – „Vasariškos tendencijos makiaže“ su Jurga Kartu (Kartunavičiūte) Vilniuje. Šių seminarų metu nusikelsime į vasaros įkarštį,  kur skamba salsos muzika ir ošia jūros bangos.

Vasariška nuotaika ir Atelier kosmetikos subtilybėmis dalinsimės liepos 12 dieną Šiauliuose, liepos 18 d. – Marijampolėje, o liepos 20 d. – Panevėžyje. Susitikimo metu pasinersime į vieną gražiausių kampelių – vizažo pasaulį, kuriame netrūksta paslapčių, neatskleistų kosmetikos panaudojimo galimybių, čia laiką skirsime individualiai Jums.

Rugpjūtį kviesime Jus į Popietes su Make-Up Atelier Paris kosmetika, kur savo įžvalgomis ir vasariškomis spalvomis dalinsis mūsų mylima lektorė, vizažo meistrė – Aušra Malakauskienė.n3s_1476 Meistrės parodomasis makiažas dvelks vasarišku lengvumu ir suteiks galimybę mintimis nusikelti į tolimiausius kraštus. Maloniai kviečiame keliauti drauge: rugpjūčio 2 dieną Kaune,  10 dieną – Šiauliuose, 28 d.- Marijampolėje. Rugpjūčio  7 dieną kviesime visas moteris į Make-Up Atelier Paris oazę, Vilniuje, kur vyks „Makiažas sau“ su nuostabia lektore, vizažiste/grimere – Katažyna Kondratovič. Meistrė dalinsis savo patirtimi ir patarimais, kaip puoštis Atelier spalvomis, kaip šiuolaikinei, nuolat skubančiai ir užsiėmusiai moteriai visada atrodyti nepriekaištingai… Makiažo kursai sau orientuoti į praktinę dalį, todėl padedami profesionalų sužinosite visas subtilybes ir išmoksite pabrėžti pagrindinius savo privalumus.

Būtina išankstinė registracija: mokymai@brentus.lt , 867831270

SEMINARŲ DATOS