some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

Naujausios makiažo tendencijos tiesiai iš Paryžiaus

Susitikimas su ženklo ‘Make-Up Atelier Paris’ kūrėja – išsilavinusia ir nuolat ieškančia naujų galimybių, Helene Kije

Susižavėjimą kelia žmogus, kuris turi galimybę mėgautis gyvenimo malonumais, džiaugtis karšta Brazilijos saule bei numoti ranka į aplinkos pokyčius. Tačiau galvoja apie tai, kuo pakeisti vienus ar kitus ingredientus, kad būtų sveikesni aplinkai, kuo keisti natūralius šepetėlių šerelius, kad būtų mažiau kenkiama gyvūnams, ką patobulinti, kad vizažistams būtų patogiau dirbti. Šiandien, kai beveik visos vizažo produktų kompanijos priklauso dideliems koncernams, ir todėl supaprastinamos produktų formulės, kad su jais galėtų dirbti ir masinis vartotojas, Helene laikosi nuomonės, kad vizažistai turi dirbti su profesionaliais produktais, kurių pigmentacija yra stipresnė ir nesvarbu, kad eiliniam vartotojui šis produktas gali atrodyti per sudėtingas. Ji kuria profesionalui. Ir tiki, kad tikras profesionalas tai įvertina ir supranta.

Gintarė Šiaulienė (Atelier mokyklos lektorė ir vizažo meistrė) dalinasi naujausiomis makiažo tendencijomis iš Make-Up Atelier Paris 5 dienų mokymų ciklo.

img_7314Ant mados podiumo dabar karaliauja Nude makiažas – labai subtilus minimalizmas, matinės, natūralios spalvos. Įdomu tai, kad lūpų blizgesys vėl sugrįžta į madą išstumdamas matinius lūpų dažus. Veido padengimui naudojami labai švarūs ir skaidrūs tonai. Nude makiažui jau naudojama ne tik juoda, bet visos gilios spalvos: mėlyna, žalia, violetinė.

Smokey eyes taip pat išlieka makiaže, tik daromas daugiau Monochrominis makiažas (naudojama viena spalvinė gama).

Atelier kosmetikos kūrėjai makiažams parenka pavadinimus įkvėpimo semdamiesi iš gamtos: saulėlydis, mėnesiena, vasaros gaiva, vaivorykštė ir kt. (šiuos ir kitus pavadinimus galite rasti ir  ant Atelier produktų). Makiaže labai vertinamos skaidrios spalvos iš smulkių dalelių – star pudros. Jos turi skaidrumo ir švytėjimo, žinoma, jų dedama subtiliai ir saikingai. Vakarui atsižvelgiama į mistinį pasaulį, tai – kūrėjų laikas, kur dominuoja aukso, sidabro ir bronzos tonų įvairūs atspalviai: pvz. auksinė gama su rausvu, žalsvu atspalviu. Jei norima sustiprinti auksinės spalvos intensyvumą, tuomet suvilgome teptuką ir dedame ta pačią spalvą.

Make-Up Atelier Paris kosmetika pasižymi mineralų gausa, juk PRANCŪZŲ makiaže svarbiausia – natūralus, prigimtinis moters grožis, o visa kita- paskui. Net jei makiažo tema yra fantastinis makiažas, visų pirma modelis turi atrodyti gražiai ir tik tada dėmesys skiriamas temos išpildymui. Veido dengimui visada naudojamas šiek tiek šviesesnis tonas, nei natūrali veido odos spalva, kad veidas atrodytų gaivesnis ir vaiskesnis. Antakių linijos išlieka natūralios, ryškumas mažiau intensyvus, nei pernai. Šį sezoną atsisakome ryškaus veido modeliavimo, linijos ir formos minkštos, pereinama prie labai lengvo ir švelnaus, tarsi natūraliai krentantis šešėlis. Akių makiažui pasirenkamos spalvos priešingos akių spalvai,(taip išryškinama pati akis) jei akys mėlynos, galima naudoti – auksą, alyvą, vario tonus ir t.t. Nosies apačią matiname, net jei visą veidą šviesiname, arba naudojame perlamutro turinčią bazę, ant nosies galiuko neturi būti blizgėjimo, kitu atveju nosis atrodys ilgesnė, nei yra.

Dar viena įdomi detalė – veido dengimui naudojama konsilerių paletė ir baigiama su tonaliniu pagrindu. Dengimui naudojame skirtingų tonų priemones, kadangi veidas turi daug atspalvių – šonai tamsesni, priekis šviesesnis.  Taip siekiama kuo mažiau veido „išskaidymų“, kad padengimas turi atrodyti kuo natūraliau.

  • Prancūzai dažniau naudoja sintetinius šepetėlis, kadangi jie gražiau paskirsto spalvą, mažiau sugeria priemonės, bei lengviau išsivalo.
  • Veido dengimas drėgna kempinėle yra lengvesnis, teptuku – padengiame stipriau, todėl ir makiažo išsilaikymas ilgesnis.
  • AFL – turi 20 proc. pigmento. Naudojamas, kai oda yra lygi ir neturi trūkumų. Savyje turi mineralų dėl to labai tinka brandžioms moteris.
  • FLW – 40 proc. dėl to jį naudojame, kai reikia ilgo išsilaikymo ir stipraus maskavimo.
  • FLEP – porceliano bazė, naudojama išskaistinti veidą, kai veido oda turi daug geltono pigmento. Ši bazė neutralizuojama gelsvumą, oda įgauna skaidrumo, vaiskumo ir toliau dirbant matome aiškias, kitas spalvas. Ji skirta jaunoms moteris, nes jų oda riebesnė.

Makiažui svarbu atkreipti dėmesį ir į rūbų audinį, jei audinys šilkinis – tai akių makiaže turi atsispindėti tekstūros, orientacija į gamtą, gamtos atspalvius ir pan.

Svarbiausia – moters grožis, jos unikalūs bruožai, o ne primestinis svetimų bruožų atkartojimas.

Turi atsiskleisti ne atskiros detalės, o visuma.

Dominuoja saiko jausmas ir natūralumas.

Nuotraukos iš tobulinimosi sesijos rasite čia