some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

Naujausios makiažo tendencijos tiesiai iš Paryžiaus

Susitikimas su ženklo ‘Make-Up Atelier Paris’ kūrėja – išsilavinusia ir nuolat ieškančia naujų galimybių, Helene Kije

Susižavėjimą kelia žmogus, kuris turi galimybę mėgautis gyvenimo malonumais, džiaugtis karšta Brazilijos saule, bei numoti ranka į aplinkos pokyčius. Helene galvoja apie tai, kuo pakeisti vienus ar kitus ingredientus, kad būtų kuo mažiau kenksmingi žmogui, kuo keisti natūralius šepetėlių šerelius, kad būtų mažiau kenkiama gyvūnams ir aplinkai, ką patobulinti, kad vizažistams būtų patogiau dirbti. Šiandien, kai beveik visos vizažo produktų kompanijos priklauso dideliems koncernams, ir todėl supaprastinamos produktų formulės, kad su jais galėtų dirbti ir masinis vartotojas, Helene laikosi nuomonės, kad vizažistai turi dirbti su profesionaliais produktais, kurių pigmentacija yra stipresnė ir nesvarbu, kad eiliniam vartotojui šis produktas gali atrodyti per sudėtingas naudoti. Ji kuria profesionalui! Ir tiki, kad tikras profesionalas tai įvertina ir supranta.

Gintarė Šiaulienė (Atelier mokyklos lektorė ir vizažo meistrė) dalinasi naujausiomis makiažo tendencijomis iš Make-Up Atelier Paris 5 dienų mokymų ciklo.

img_7314Ant mados podiumo dabar karaliauja Nude makiažas, kuriame dabar dominuoja labai subtilus minimalizmas, matinės, natūralios spalvos. Įdomu tai, kad lūpų blizgesys vėl sugrįžta į madą išstumdamas matinius lūpų dažus. Veido padengimui naudojami labai švarūs ir skaidrūs tonai. Nude makiažui jau naudojama ne tik juoda, bet visos gilios spalvos: mėlyna, žalia, violetinė.

Smokey eyes taip pat išlieka makiaže, tik daromas daugiau Monochrominis makiažas (naudojama viena spalvinė gama).

Atelier kosmetikos kūrėjai makiažams parenka pavadinimus įkvėpimo semdamiesi iš gamtos: saulėlydis, mėnesiena, vasaros gaiva, vaivorykštė ir kt. (šiuos ir kitus pavadinimus galite rasti ir  ant Atelier produktų). Makiaže labai vertinamos skaidrios, gaivios spalvos. Norint tai išgauti naudojami blizgūs šešėliai – pigmentai, kurie susideda iš smulkių dalelių, turinčių skaidrumo ir švytėjimo, jų dedama subtiliai ir saikingai. Vakarui atsižvelgiama į mistinį pasaulį, tai – kūrėjų laikas, kur dominuoja aukso, sidabro ir bronzos tonų įvairūs atspalviai, pvz.: auksinė gama su rausvu, žalsvu atspalviu. Jei norima sustiprinti auksinės spalvos intensyvumą, tuomet spalva imama drėgnu teptuku.

Make-Up Atelier Paris kosmetika pasižymi mineralų gausa. Prancūzų makiaže svarbiausia – natūralus, prigimtinis moters grožis, o visa kita- paskui. Net jei makiažo tema yra fantastinis makiažas, visų pirma modelis turi atrodyti gražiai ir tik tada dėmesys skiriamas temos išpildymui. Veido dengimui visada naudojamas šiek tiek šviesesnis tonas, nei natūrali veido odos spalva, kad veidas atrodytų gaivesnis ir vaiskesnis. Antakių linijos išlieka natūralios, ryškumas mažiau intensyvus, nei pernai. Šį sezoną atsisakoma ryškaus veido modeliavimo. Linijos ir formos minkštos, tarsi natūraliai krentanti šviesa ir šešėlis. Akių makiažui pasirenkamos spalvos priešingos akių rainelės spalvai,(taip išryškinama pati akis) jei akys mėlynos, galima naudoti – auksą, alyvą, vario tonus ir t.t. Nosies apačią matiname, net jei visą veidą šviesiname, arba naudojame perlamutro turinčią bazę, ant nosies galiuko neturi būti blizgėjimo, kitu atveju nosis atrodys ilgesnė, nei yra.

Dar viena įdomi detalė – veido dengimui naudojama konsilerių paletė ir baigiama dengti apjungiant tonaliniais pagrindais. Dengimui naudojame skirtingų tonų priemones, kadangi veidas turi daug atspalvių – šonai tamsesni, priekis šviesesnis,  taip siekiama kuo mažesnio veido bruožų  „išskaidymo“, kad padengimas atrodytų kuo natūralesnis.

  • Prancūzai dažniau naudoja sintetinius šepetėlis, kadangi jie gražiau paskirsto spalvą, mažiau sugeria priemonės, bei lengviau išsivalo.
  • Veido dengimas drėgna kempinėle yra lengvesnis, teptuku – padengiame stipriau, todėl ir makiažo išsilaikymas ilgesnis.
  • AFL – turi 20 proc. pigmento. Naudojamas, kai oda yra lygi ir neturi trūkumų. Savyje turi mineralų dėl to labai tinka brandžioms moteris.
  • FLW – 40 proc. dėl to jį naudojame, kai reikia ilgo išsilaikymo ir stipraus maskavimo.
  • FLEP – porceliano bazė, naudojama išskaistinti veidą, kai veido oda turi daug geltono pigmento. Ši bazė neutralizuoja gelsvumą, oda įgauna skaidrumo, vaiskumo ir toliau dirbant aiškias matome kitas spalvas. Ji skirta jaunoms moterims, nes jų oda riebesnė.

Makiažui svarbu atkreipti dėmesį ir į rūbų audinį, jei audinys šilkinis – tai akių makiaže turi atsispindėti tekstūros, orientacija į gamtą, gamtos atspalvius ir pan.

Svarbiausia – moters grožis, jos unikalūs bruožai, o ne primestinis svetimų bruožų atkartojimas.

Turi atsiskleisti ne atskiros detalės, o visuma.

Dominuoja saiko jausmas ir natūralumas.

Nuotraukos iš tobulinimosi sesijos rasite čia