some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

Nauji, įkvepiantys susitikimai…

Šlamantys medžių lapai ir vis dažniau mus aplankantys lietūs nenumaldomai neša mus rudens pėdomis. Iš spintos traukiame vis šiltesnius drabužius, o skėtis vis dažniau tampa mūsų kompanionu. Rudeniui įsibėgėjus labiausiai laukiame naujų dalykų, naujų įkvepiančių susitikimų, tad nieko nelaukiant , pradėkime nuo naujų planų !ik

Šį spalį pradėsime nuo IMAGE DESIGN programos būsimiems įvaizdžio dizaineriams. Jau spalio 6 dieną startuojame su 2017/2018 metų dvejomis grupėmis. Šiais metais sulaukėme, kaip niekad daug norinčių studijuoti šią profesiją, tad su nekantrumu laukiame drąsių, veržlių ir kūrybingų, būsimų įvaizdžio dizainerių starto. Taip pat labai džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami išleisti PROFESIONALIUS vizažistus. Spalio 11 dieną baigia pirmoji 5 mėnesių programos „Tapk profesionaliu vizažistu“ grupė Kaune. Esame įsitikinę, kad mūsų studentės – pasiruošusios įveikti visus make-up  iššūkius.  Ši patirtis mus įkvepia judėti į priekį, tad ilgai nelaukus startuojame su nauja grupe spalio 24 dieną Vilniuje ir lapkričio 03 dieną Kaune.

įkrauname baterijas ir tolyn…am

Šiandien, kai pasirinkimo laisvė yra tokia plati, dažnai sunku pasirinkti tai, kas išties naudinga ir reikalinga. Šio sezono temas padiktavote, Jūs, išsakytais norais ar komentarų pavidalu, tad su lektore Aušra Malakauskiene būtinai aplankysime: Panevėžį Šiaulius, Vilnių ir Klaipėdą. Kūrybines dirbtuves užkursime su fantazijos nestokojančia Inga Krasilevičiūte Kaune: „Kūrybinis fashion makiažas“, „Galvos apdangalai„, „Įvaizdžio kūrimas fotosesijoms: korsetai“ o su vizažistu/dizaineriu Liutauru Salasevičiumi susitiksime išskirtiniame VIP seminare. Daugybė planų ir naujų susitikimų, na o jei nepavyktų susitikti seminaruose – lauksime Jūsų parodose „Grožis 2017“ spalio 13-15 dienomis Klaipėdoje ir „Moters pasaulis 2017“ lapkričio 09-12 dienomis Kaune.

ls

Iki susitikimo, Make-Up Atelier Paris komanda…