some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

2017/2018 metų, šaltojo sezono makiažo tendencijos

Emma

Emma – Eglė Jočienė /Lietuva/ – vizažo meistrė, grimerė dirbanti su įvairiais projektais, kolekcijų pristatymais bei muzikos ir mados garsenybėmis. Bendradarbiauja su žurnalu „Ikona“, „Aš Ikona“ ir Ikona.tv fotosesijose bei video siužetų filmavimuose. Dirba Unison beauty lab1 komandoje. Dalyvauja projektuose su garsiausiais šalies fotografais.

Makiažo tendencijų klausimais konsultuoja ir savo įžvalgomis dalinasi, vizažistė, Make – Up Atelier School lektorė –  Emma ( Eglė Jočienė).

Šių metų šaltojo sezono makiažo tendencijos ypatingai mane džiugina. Visi madų podiumai šaukte šaukia apie išreiškiamą individualumą, kur ir makiažas nėra išimtis. Makiažų įvairovė nuo maksimaliai išreikšto minimalizmo iki ryškaus makiažo leidžia puikiai išreikšti save. Mėgstate dažytis ryškiau ir norite nuo ryto atrodyti puošniau, ar kaip tik tingite skirti valandą vakarėlio pasiruošimui prie veidrodžio – šie metai jūsų!

Tobulo makiažo samprata nyksta ir galima eksperimentuoti kuriant savo įvaizdį. Visgi galima išskirti top tendencijas, aktualias vienu ar kitu atveju.

2017/2018 metų, šaltuoju sezonu pamirškime švytėjimo priemones. Šiais metais, kaip niekad svarbu sveikai atrodanti, natūraliai spindinti, pusiau matinė oda.

2017/2018 makiažo tendencijos

Modelis: Aistė Kabašinskaitė Fotografas: Mindaugas Navickas

Stiprų kontūravimą keičia lengvas, vos matomas bruožų paryškinimas skaistalais ar natūralesnių spalvų modeliavimo priemonėmis. Švelnių, šaltesnių tonų skaistalai naudojami ne tik ant skruostų, bet ir akių makiaže.

Akių makiaže vyrauja pasirinkimas: galite jų visai nedažyti, tik ryškinti tušu, o jei mėgstate išraiškingą žvilgsnį – siūlomas nenušlifuotas smokey eyes. Ryškūs, spalvoti ar metalo atspalvio pravedimai bei blizgios priklijuojamos dalelės taip pat gali būti naudojamos akių makiaže. Ir šio sezono topų topas – tai gausiai, net keliais storais sluoksniais padažytos  viršutinės bei apatinės blakstienos.

DĖMESIO – pamirškite ryškius antakius! Antakiai turėtų atrodyti natūraliai,  tvarkingai sušukuoti naudojant antakių gelį.

Lūpos šį sezoną taipogi gali būti nuo natūralių, tik balzamų pateptų iki ryškių, uoginių atspalvių (tamsūs raudoni, oranžiniai, purpuriniai atspalviai). Net ir ryškiai dažantis lūpas reiktų atkreipti dėmesį, jog šį sezoną nemadingos įrėmintos lūpos – stenkitės sukurti nubučiuotų lūpų efektą.