some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

Liutauro Salasevičiaus VIP seminaras

20024164_10155148387439270_4717196611363425843_o

Liutauras Salasevičius – garsus įvaizdžio dizaineris bei puikus vizažistas.

Š. m. gruodžio 4 d. Make-Up Atelier Paris Lietuva kartu su kūrybinguoju Liutauru Salasevičiumi surengė ypatingą, VIP seminarą Lietuvos vizažo profesionalams „Išskirtiniai žiemos makiažai“.

Seminaro metu lektorius, Liutauras Salasevičius kūrė ir auditorijai demonstravo du pilnus įvaizdžius, nuo šukuosenos iki suknelių parinkimo bei makiažo atlikimo. Įvaizdžiai buvo kuriami dviems skirtingiems tipažams: šviesiaplaukei ir tamsiaplaukei. Šviesiaplaukiu modeliu lektorius pasikvietė savo mylimą modelį, Ingą Stumbrienę.
Renginio metu menininkas pristatė savo sukurtas vizijas moterims, kurios nori būti išskirtinės, drąsiai svajoja ir leidžia sau būti ryškiomis asmenybėmis.
ls

MUA: Liutauras Salasevičius MODEL: Inga Stumbrienė PHOTO: Evelina Šumilovaitė

L. Salasevičius seminaro metu dirbo su profesionalia dekoratyvine Make-Up Atelier Paris kosmetika bei pristatė savo mylimas technikas, tekstūras ir spalvas 100 vizažistų auditorijai iš visos Lietuvos, nuo pradedančiųjų iki turinčių ilgametę patirtį. Seminaro metu lektorių palaikyti atvyko sesuo Eglė.
Po teorinės dalies žiūrovai plojo atsistoję, būta išties gero laiko. Atlikti makiažai pakerėjo švara, spalvų parinkimu ir derinimu tarpusavyje.
MUA: Liutauras Salasevičius

MUA: Liutauras Salasevičius MODEL: Inga Stumbrienė DRESS: Liutauras Salasevičius PHOTO: Evelina Šumilovaitė

Esame be galo dėkingi Liutaurui už jo paprastumą, noru dalintis bei drąsa kuriant nuostabius įvaizdžius.

Make-Up Atelier Paris komanda