some image

Apie mus

Esame nuolat auganti ir tobulėjanti komanda, suburta iš įvairiose pasaulio šalyse dirbančių, besisemiančių įkvėpimo ir mylinčių savo darbą asmenybių. Atvykstame su naujomis idėjomis, mintimis ir noru dalintis, nes jaučiamės laukiami, įdomūs ir reikalingi. Todėl mūsų komandoje – novatoriški, kūrybiški ir norintys dalintis savo patirtimi ir žiniomis specialistai.

bogomolovEsame oficialus tarptautinio mokymo centro „Bogomolov‘ Image School“ (Ryga) atstovas Lietuvoje. Tai pirmoji ir kol kas vienintelė Pabaltijyje ir post-sovietinėse šalyse mokykla, kurios ruošiami specializuoti stiliaus mokymai vyksta jau nuo 1999 metų ir skirti tiek dirbantiems šioje srityje, tiek norintiems įgyti vienų ar kitų įgūdžių šioje sferoje bei tapti profesionalais. Stilisto kursai leidžia iš arčiau pažinti vizažisto profesiją ir pasirinkti savo kryptį.

Tarptautinio centro įkūrėjas ir vadovas Konstantinas Bogomolovas – įvaizdžio kūrėjas / dizaineris bei mados analitikas, turintis ilgametę stilisto ir įvaizdžio kūrėjo, apipirkėjo patirtį, taip pat seminarų ciklo bei praktinių įvaizdžio kūrėjo studijų autorius. Jo teigimu, įvaizdžio kūrėjams neužtenka tik padaryti gerą makiažą, todėl užsiėmimų metu vyksta ir plaukų stilistų kursai, kurių metu galima išmokti parinkti ir padaryti klientui tinkamą šukuoseną. www.bogomolov.lt

img007 img012 img013

Atelier Taip pat labai didžiuojamės, kad esame oficialus profesionalios prancūziškos dekoratyvinės kosmetikos MAKE-UP ATELIER PARIS atstovas Lietuvoje. Ne tik parduodame produktus specialistams, mokykloms bei grožio centrams, tačiau nuolat kviečiame įvairius lektorius, turinčius patirties dirbti su šia kosmetika bei norinčius pasidalinti neįkainojama patirtimi. Organizuojami stilistų kursai ne tik praturtina naujomis teorinėmis žiniomis, bet ir suteikia galimybę kosmetiką išbandyti praktiškai. www.atelierkosmetika.lt

Mūsų vertybės – nuoširdumas, profesionalumas ir atvirumas naujovėms bei iššūkiams.
Tikime, kad tik dirbdami komandoje, kartu su partneriais galime pasiekti daugiau ir pasiūlyti savo klientams pačius geriausius sprendimus.

Stilisto kursai Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose suteikia galimybę neatsilikti nuo mados tendencijų ir semtis žinių iš savo srities profesionalų.

img008 img009 img010 img011

Mes specializuojamės šiose srityse:

  • MOKYMAI VIZAŽO SPECIALISTAMS

Aktualūs ir profesionalūs mokymai vizažo specialistams – teoriniai seminarai, praktiniai master class ir kūrybiniai workshop‘ai. Mūsų siūlomi vizažo kursai – su aukštos kvalifikacijos lektoriais iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Ukrainos, Izraelio bei Vokietijos. Meistrai nuolat atnaujina bei tobulina savo įgūdžius, todėl mokymai parengti pagal naujausias tendencijas.

  • MOKYMAI ĮVAIZDŽIO KŪRĖJAMS, STILISTAMS

Sekantys tendencijas, reaguojantys į poreikius ir gyvenimo tempą stiliaus mokymai įvaizdžio kūrėjams bei stilistams, dalinimasis aktualijomis, patirtimi ir know-how.

Įvairūs stiliaus kursai bei stiliaus seminarai, skirti moterims, kurios rūpinasi savimi ir nori atrodyti dailiau.
Ilgalaikiai įvaizdžio bei stiliaus kursai, skirti profesionalams bei besidomintiems mada rimčiau, su teorine bei praktine dalimis, taip pat intensyvūs stiliaus seminarai, kurių metu dalyviai gauna koncentruotą informaciją bei žinias.

  • PROFESIONALŲ PASLAUGOS

Teikiamos profesionalių stilistų iš Lietuvos (ir užsienio) bei įvaizdžio kūrėjų paslaugos tiek individualiam klientui, tiek įmonėms, tiek projektams.


VISAŽO SPECIALISTAMS.

Aktualūs ir profesionalūs mokymai visažo specialistams – teoriniai seminarai, praktiniai master class ir kūrybiniai workshop‘ai. Plačiau

VISAŽO SPECIALISTAMS.

Sekantys tendencijas, reaguojantys į poreikius ir gyvenimo tempą mokymai įvaizdžio kūrėjams bei stilistams, dalinimasis aktualijomis, patirtimi ir know-how. Plačiau

ĮVAIZDŽIO KŪRĖJAMS, STILISTAMS.
ĮVAIZDŽIO KŪRĖJAMS, STILISTAMS.

PROFESIONALŲ PASLAUGOS.

Stilistų bei įvaizdžio kūrėjų paslaugos tiek individualiam klientui, tiek įmonėms. Mūsų vertybės – nuoširdumas, profesionalumas ir atvirumas. Norime, kad būtumėte patenkinti mūsų paslaugomis bei mokymais, kad grįžtumėte pasisemti naujovių ir kad augtumėte profesine prasme bei ateitumėte pasidalinti savo pasiekimais ir patirtimi. Plačiau

PROFESIONALŲ PASLAUGOS.

Mūsų Partneriai