some image

Intensyvus komercinis kursas

Naujas kurso formatas.

Dviejų dienų kursas su teorija ir praktika.

  • Kam tinka šis kursas? Bet kokio lygio vizažistui. Tiek pradedančiajam, neturinčiam darbo patirties, tiek profesionalui, turinčiam didelį darbo stažą.
  • Kodėl būtent šis kursas? Maksimaliai trumpai apie viską. Užpildyti bazinio kurso spragas, neaiškumus ir išsiaiškinti savo klaidas. Gauti maksimaliai suspaustą informaciją per šį kursą.
  • Ką gaus šio kurso dalyvis? Visų pirma, tai naują patirtį. Naujas žinias. Didelį kiekį naujos ir naudingos informacijos apie makiažą, technikas, tekstūras, kosmetiką ir jos maišymą, šepetėlius ir, svarbiausia, aš pasidalinsiu savo milžiniška patirtimi. Taip pat kiekvienas dalyvaujantis pasikraus pozityvo ir naujomis emocijomis.
  • Kuo šis kursas skiriasi nuo kitų? Pati kurso struktūra yra unikali. Teorijai skirta visa pirmoji diena. Neskubant viską aptarus ir išsiaiškinus bus atliekami parodomieji makiažai. Antra diena skirta tik praktikai be parodomųjų makiažų.

Kursas prasideda dar prieš teorinę dalį, t.y. susirenkame bendram pokalbiui, kuriame dalyvauja visi kurso dalyviai. Iš anksto analizuojame klausimus, kuriuos norime aptarti per teorinę dalį. Apsvarstome makiažo variantus praktikai. Iš anksto aptariame diskusijų temas, kad kursas būtų kuo produktyvesnis. Dėl to kiekvieną kartą kursas būna skirtingas ir unikalus, atsižvelgiant į dalyvių pageidavimus iš anksto.

1 diena.
Pirma, teorinė dalis 2 – 2,5 valandos. Susipažinimas su grupe. Laisvas bendravimas. Interviu formatas. Klausimas-atsakymas. Apie įdomias ir aktualias temas. Problemos, su kuriomis dažniausiai susiduriame darbe. Makiažo formų kūrimo sudėtingumas. Darbo su problemine oda bruožai. Nedidelis kursas apie medžiagas, būtiniausi kosmetikos gaminiai, naujienos, teisingas pasirinkimas ir apgalvotas krepšelio formavimas. Temas renkasi pati grupė. Kiekvieną kartą teorija bus kitokia, atsižvelgiant į čia ir dabar susirinkusių žmonių norus. Individualus požiūris į kiekvieną grupę, studentai taip pat gali iš anksto parengti pokalbio klausimų sąrašą.

Pirmas parodomasis makiažas.

Komercinis makiažas, elegantiškas ir rafinuotas. Individualus kliento spalvos kodo identifikavimas, sukuriant ypatingą ir natūralų (gimtą) makiažą, maksimaliai tinkamą klientui pagal spalvų niuansus ir atsižvelgiant į visas jo individualias veido formų ir santykių savybes. Autorinės paslaptys dirbant su oda. Kruopštus visų įmanomų spalvinių problemų odoje neutralizavimas. Maksimaliai tikslus tono parinkimas pagal kliento odos spalvą ir padengimas ploniausiu įmanomu sluoksniu. Kuriant permatomą, beveik nematomą korekciją modeliuojant ir formuojant veidą, naudojant spalvų perspektyvos taisykles ir įvairias tekstūras. Pats populiariausias bei idealus nude makiažas. Pusiau nude makiažas apie kurį svajoja klientės.

Antras parodomasis makiažas.

Transformacija ant pirmo modelio. Maksimaliai paprastas, bet švarus šešėlių padengimas. Modernių priemonių, supaprastinančių makiažo procesą, naudojimas. Išraiškingi, iškilmingi, bet nesudėtingi ir naudojami „smokey“ makiažo variantai. Tinkamas akcentų išdėstymas. Parodomojo makiažo sudėtingumas priklausys nuo grupės pageidavimų pradinėje diskusijoje. Maksimaliai greitas ir paprastas makiažo išpildymas, kurį gali atlikti kiekvienas vizažistas.

Trečias parodomasis makiažas.

Aktuali šiuolaikinė grafika makiaže. Madingi akių pravedimai! Padėtis ir linijos brėžimas atsižvelgiant į akių formą. Visų rūšių dirbtinių blakstienų naudojimas komerciniame makiaže. Įvairios lūpų makiažo galimybės, atsižvelgiant į grupės norus. Grafika gali būti bet kokia, nuo labai subtilios ir komercinės iki Art variantų, vėlgi atsižvelgiant į grupės norus.

Ketvirtas parodomasis makiažas.

Art – kūrybiniai elementai komerciniame makiaže. Transformavimas į bet kokius ir net  labai drąsius sprendimus! Kūrybiniai ir meno dekoro elementai. Ryškūs niuansai, atsižvelgiant į komercinę kurso dalį ir studentų poreikius pokalbyje.

 

2 diena.

Pirmiausia teorija, praktinės dalies aptarimas. Visų pageidavimų išklausymas. Praktikoje atliekate bet kurią Jūsų pasirinktą temą. Atliekama akylai prižiūrint lektorei, su pateikta kosmetika, labai lėtai ir neskubant.

Lektorė: Liudmila TARAKANOVA (Rusija),  tarptautinė vizažo trenerė ir teisėja; daugkartinė Rusijos ir Europos vizažo čempionė, lektorė, „LUDOVIK“ šepetėlių vizažui kūrėja.

Master class trukmė: nuo 10.00 iki 21.00
1 diena: Teorinė dalis nuo 10.00 iki 12.30. Demonstracinė dalis nuo 14.00 iki 21.00.
2 diena: Praktinė dalis nuo 10.00 atliekant pasirinktus makiažus savo modeliams.
Master class rusų kalba (bus vertimas į lietuvių kalbą).
Išduodamas „Liudmilos Tarakanovos“ sertifikatas.
Praktinės dalies metu galima naudotis „Make-up Atelier“ kosmetika.