Lektoriai

 • KONSTANTINAS BOGOMOLOVAS

  KONSTANTINAS BOGOMOLOVAS

  /Latvija/ – mokslų daktaras, įvaizdžio kūrėjas ir mados analitikas, Bogomolov’ Image School vadovas, autorinių seminarų ciklo ir praktinių įvaizdžio dizaino studijų autorius.

  www.bogomolov.lv

 • NINA GORLUSHKO

  NINA GORLUSHKO

  /Maskva/Rusija/ - tarptautinė vizažo meistrė; Rusijos vizažo čempionė, S. Zverevo vizažistų komandos narė (2004/05 m.); oficiali V. Judaškino mados namų vizažistė (2006/08m.); makiažų kolekcijos „Dolores”autorė.

  www.gorlushko.ru

 • VALERIYA KUTSAN

  VALERIYA KUTSAN

  /Rusija/ - "Make-up Atelier Paris" meno direktorė Rusijoje, tarptautinės klasės meistrė; sertifikuota tarptautinių konkursų teisėja bei trenerė, XXXI Pasaulio čempionato bronzos laimėtoja (2006).

  www.kutsanvaleriya.com

 • ŽANNA DUBSKA

  ŽANNA DUBSKA

  /Latvija/ – mokslų daktarė, įvaizdžio kūrėja, praktikuojanti televizijos, kino, foto ir video reklamos stilistė; verslo, žvaigždžių ir politikos atstovų stilistė.

  www.dubska.lv

 • AUŠRA MALAKAUSKIENĖ

  AUŠRA MALAKAUSKIENĖ

  /Lietuva/ - televizijos projektų/laidų bei žurnalų viršelių grimo meistrė, dirbanti su žymiais Lietuvos fotografais. Atestuota Lietuvos vizažo kategorijos teisėja, vedanti autorinius seminarus, mokymus, dėsto Kauno kolegijoje. Aukso medalis tarptautiniame vizažo konkurse, Lione (Prancūzija).

 • Emma Eglė Jočienė

  Emma Eglė Jočienė

  /Lietuva/ - profesionali vizažistė, televizijos laidų / projektų, muzikinių klipų, mados pasirodymų grimerė, dirbanti su geriausiais Lietuvos fotografais bei žurnalais. Nuolatinis bendradarbiavimas su  IKONA, Ikona TV ir Aš Ikona.

 • Daiva Jurevičienė

  Daiva Jurevičienė

  /Lietuva/ - profesionali vizažistė, televizijos laidų / projektų, muzikinių klipų, mados pasirodymų grimerė, dirbanti su garsiais Lietuvos fotografais bei modelių agentūromis. Dalyvauja tarptautiniuose projektuose kaip body art grimerė.

 • Gintarė Šiaulienė

  Gintarė Šiaulienė

  /Lietuva/ - vizažo, teatro/kino/TV grimo meistrė, bendro įvaizdžio kūrimo stilistė, dirbanti su fotografais, modelių agentūromis bei Lietuvos dizaineriais. Jos įvaizdžiai puošė žurnalų viršelius, o su Lietuvos Nacionaline komanda laimėjo 2-ą ir 3-ią vietas Europos čempionate (Dublinas 2011 m.).

 • Laura Kreivytė

  Laura Kreivytė

  /Lietuva/ - 16 metų darbo patirtį turinti grimo dailininkė - talentinga kūrėja, sukaupusi didžiulę patirtį fotografijos srityje, dirbanti su geriausiais fotografais, Lietuvos ir užsienio žurnalais, tarptautiniais reklaminiais projektais, užsienio kino filmais.

 • Jurga Kartunavičiūtė

  Jurga Kartunavičiūtė

  /Lietuva/ - vizažistė, televizijos serialų/ laidų/ projektų, muzikinių klipų, komercinių reklamų grimerė, kitaip dar žinoma kaip Jurga Kartu. Didelė patirtis dirbant su Lietuvos fotografais, Tomu Kaunecku, Tomu Vyšniausku ir kt.  "J&J MAKE UP BOX" tandemo ir blog’o bendraįkūrėja.

 • KATAŽYNA KONDRATOVIČ

  KATAŽYNA KONDRATOVIČ

  /Lietuva/-  vizažistė - grimerė, Lietuvos Rusų Dramos vyriausioji grimerė,  ilgametė  darbo patirtis  su dokumentinių, meninių filmų reklaminių klipų kūrėjais, fotografais, darbas reklamose ir įvairiuose televizijos projektuose.

 • INGA KRASILEVIČIŪTĖ

  INGA KRASILEVIČIŪTĖ

  /Lietuva,Vokietija/ - fashion vizažistė bei plaukų stilistė. „Mobile Bride Service“ įkūrėja, dirba su užsienio žurnalais: Dark Beauty magazin, Italian Vogue, Trend Prive Magazin ir kt. Ilgametė patirtis su stambiomis užsienio reklamos agentūromis, tarptautiniais aukštosios mados fotografais, fashion vizažo fotosesijomis ir video klipais.

 • ELGA HOMITSKA

  ELGA HOMITSKA

  /Latvija/ – verslo valdymo magistrė, reklamos ir PR specialistė, įvaizdžio kūrėja, asmeninė apipirkėja (personal shopper) ir stiliaus konsultantė, praktikuojanti televizijos, kino, fotostudijų ir mados namų stilistė ir vizažistė, publikacijų ir fotosesijų mados žurnaluose autorė.

  www.homitska.com

 • JANA KELDERE

  JANA KELDERE

  /Latvija/ – pedagogikos magistrė, vizualinio meno dėstytoja, mados istorijos, modeliavimo ir drabužių technologijos, įvaizdžio kūrimo specialistė.

 • EVITA ORMANE

  EVITA ORMANE

  /Latvija/ - įvaizdžio dizainerė, asmeninė apipirkėja ir stiliaus konsultantė; praktikuojanti stilistė televizijoje, kine, mados namuose, foto ir video reklamose, mados pasirodymų organizatorė.

Lektoriai – didžiuojamės savo profesionaliais tiek Lietuvos, tiek ir užsienio lektoriais/ specialistais/ vizažo bei įvaizdžio meistrais. Vieni jų „Bogomolov‘ Image School“ (pirmoji ir kol kas vienintelė Pabaltijyje ir post-sovietinėse šalyse mokykla, kurios ruošiami specializuoti stiliaus mokymai) dėstytojai, kiti Make-Up Atelier Paris school lektoriai,  dirbantys su gariausiomis Lietuvos ir užsienio garsenybėmis, politikais ir kt.