Lektoriai

 • KONSTANTINAS BOGOMOLOVAS

  KONSTANTINAS BOGOMOLOVAS

  /Latvija/ – mokslų daktaras, įvaizdžio kūrėjas ir mados analitikas, Bogomolov’ Image School vadovas, autorinių seminarų ciklo ir praktinių įvaizdžio dizaino studijų autorius.

  www.bogomolov.lv

 • NINA GORLUSHKO

  NINA GORLUSHKO

  /Maskva/Rusija/ - tarptautinė vizažo meistrė; Rusijos vizažo čempionė, S. Zverevo vizažistų komandos narė (2004/05 m.); oficiali V. Judaškino mados namų vizažistė (2006/08m.); makiažų kolekcijos „Dolores”autorė.

  www.gorlushko.ru

 • LIUDMILA TARAKANOVA

  LIUDMILA TARAKANOVA

  /Rusija/ - tarptautinė vizažo trenerė ir teisėja; daugkartinė Rusijos ir Europos vizažo čempionė, lektorė, "LUDOVIK" šepetėlių vizažui kūrėja. ludovikbrushes.com

 • ŽANNA DUBSKA

  ŽANNA DUBSKA

  /Latvija/ – mokslų daktarė, įvaizdžio kūrėja, praktikuojanti televizijos, kino, foto ir video reklamos stilistė; verslo, žvaigždžių ir politikos atstovų stilistė.

  www.dubska.lv

 • AUŠRA MALAKAUSKIENĖ

  AUŠRA MALAKAUSKIENĖ

  /Lietuva/ - televizijos projektų/laidų bei žurnalų viršelių grimo meistrė, dirbanti su žymiais Lietuvos fotografais. Atestuota Lietuvos vizažo kategorijos teisėja, vedanti autorinius seminarus, mokymus, dėsto Kauno kolegijoje. Aukso medalis tarptautiniame vizažo konkurse, Lione (Prancūzija).

 • Laura Kreivytė

  Laura Kreivytė

  /Lietuva/ - 16 metų darbo patirtį turinti grimo dailininkė - talentinga kūrėja, sukaupusi didžiulę patirtį fotografijos srityje, dirbanti su geriausiais fotografais, Lietuvos ir užsienio žurnalais, tarptautiniais reklaminiais projektais, užsienio kino filmais.

 • Jurga Kartunavičiūtė

  Jurga Kartunavičiūtė

  /Lietuva/ - vizažistė, televizijos serialų/ laidų/ projektų, muzikinių klipų, komercinių reklamų grimerė, kitaip dar žinoma kaip Jurga Kartu. Didelė patirtis dirbant su Lietuvos fotografais, Tomu Kaunecku, Tomu Vyšniausku ir kt.  "J&J MAKE UP BOX" tandemo ir blog’o bendraįkūrėja.

 • Alina Silivanova

  Alina Silivanova

  /Lietuva/ vizažistė, baigusi London School of Beauty&Makeup. Pagrindinė žurnalo "L'Officiel Mada" vizažistė, dirbanti su top leidiniais Lietuvoje,  su populiariausiais Lietuvos fotografais.

 • Emma Eglė Jočienė

  Emma Eglė Jočienė

  /Lietuva/ - profesionali vizažistė, televizijos laidų / projektų, muzikinių klipų, mados pasirodymų grimerė, dirbanti su geriausiais Lietuvos fotografais bei žurnalais. Nuolatinis bendradarbiavimas su  IKONA, Ikona TV ir Aš Ikona.

 • Daiva Jurevičienė

  Daiva Jurevičienė

  /Lietuva/ - profesionali vizažistė, televizijos laidų / projektų, muzikinių klipų, mados pasirodymų grimerė, dirbanti su garsiais Lietuvos fotografais bei modelių agentūromis. Dalyvauja tarptautiniuose projektuose kaip body art grimerė.

 • Gintarė Šiaulienė

  Gintarė Šiaulienė

  /Lietuva/ - vizažo, teatro/kino/TV grimo meistrė, bendro įvaizdžio kūrimo stilistė, dirbanti su fotografais, modelių agentūromis bei Lietuvos dizaineriais. Jos įvaizdžiai puošė žurnalų viršelius, o su Lietuvos Nacionaline komanda laimėjo 2-ą ir 3-ią vietas Europos čempionate (Dublinas 2011 m.).

 • KATAŽYNA KONDRATOVIČ

  KATAŽYNA KONDRATOVIČ

  /Lietuva/-  vizažistė - grimerė, Lietuvos Rusų Dramos vyriausioji grimerė,  ilgametė  darbo patirtis  su dokumentinių, meninių filmų reklaminių klipų kūrėjais, fotografais, darbas reklamose ir įvairiuose televizijos projektuose.

 • INGA KRASILEVIČIŪTĖ

  INGA KRASILEVIČIŪTĖ

  /Lietuva,Vokietija/ - fashion vizažistė bei plaukų stilistė. „Mobile Bride Service“ įkūrėja, dirba su užsienio žurnalais: Dark Beauty magazin, Italian Vogue, Trend Prive Magazin ir kt. Ilgametė patirtis su stambiomis užsienio reklamos agentūromis, tarptautiniais aukštosios mados fotografais, fashion vizažo fotosesijomis ir video klipais.

 • EVITA ORMANE

  EVITA ORMANE

  /Latvija/ - įvaizdžio dizainerė, asmeninė apipirkėja ir stiliaus konsultantė; praktikuojanti stilistė televizijoje, kine, mados namuose, foto ir video reklamose, mados pasirodymų organizatorė.

 • VALERIYA KUTSAN

  VALERIYA KUTSAN

  /Rusija/ - "Make-up Atelier Paris" meno direktorė Rusijoje, tarptautinės klasės meistrė; sertifikuota tarptautinių konkursų teisėja bei trenerė, XXXI Pasaulio čempionato bronzos laimėtoja (2006).

  www.kutsanvaleriya.com

Lektoriai – didžiuojamės savo profesionaliais tiek Lietuvos, tiek ir užsienio lektoriais/ specialistais/ vizažo bei įvaizdžio meistrais. Vieni jų „Bogomolov‘ Image School“ (pirmoji ir kol kas vienintelė Pabaltijyje ir post-sovietinėse šalyse mokykla, kurios ruošiami specializuoti stiliaus mokymai) dėstytojai, kiti Make-Up Atelier Paris school lektoriai,  dirbantys su gariausiomis Lietuvos ir užsienio garsenybėmis, politikais ir kt.