some image

Makiažo mokymai

Kiekvienas profesionalus visažistas žino, kad pagal sudėtį dekoratyvinės kosmetikos skiriasi vienos nuo kitų pigmentų spalvomis, pagrindo konsistencija ir pudruojančio komponento kiekiu. Ir kuo didesnis pigmentų kiekis kosmetikoje, tuo intensyvesnė spalva, tankesnis ir plonesnis naudojamo preparato sluoksnis, tačiau kartu ir sudėtingiau jį užtepti. Kosmetikoje, kurią naudoja vartotojai mėgėjai, pigmentas sudaro 30-40%, o profesionalioje kosmetikoje yra iki 90% pigmento. Be to, kaip taisyklė, profesionalioje dekoratyvinėje kosmetikoje yra labai mažai parfumerinių priedų arba visai jų nėra. Profesionali dekoratyvinė kosmetika veikia tik odos paviršių, turi platų asortimentą bei darbui patogią pakuotę. Taigi, profesionalia kosmetika atlikti makiažą gali tik profesionalas. Tačiau reikia mokėti naudotis kosmetika ir žinoti daugiau niuansų.

Jau nuo 2014 m. birželio mėnesio, pristatę Lietuvos vizažo specialistams ilgai lauktą profesionalią prancūzišką dekoratyvinę kosmetiką „Make-up Atelier Paris“, ir toliau bendraujame su profesionaliais visažistais. Todėl, atsižvelgdami į profesionalų pageidavimus, organizuojame makiažo mokymus, skirtus tik profesionalams, tiek didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tiek mažesniuose miesteliuose, kur sulaukiame susidomėjimo ir noro tobulėti. Šie makiažo mokymai skirti visiems, norintiems išmokti dirbti su profesionalia kosmetika, susipažinti su jos galimybėmis ir privalumais. Tokio pobūdžio makiažo mokymai yra naudingi ne tik norint praplėsti savo, kaip profesionalo akiratį, tačiau ir pasidalinti patirtimi bei atradimais. Makiažo mokymai Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose suteikia galimybę tobulėti profesinėje srityje nepriklausomai nuo savo gyvenamosios vietos. Naujos žinios praplės akiratį ir tuo pačiu įkvėps naujiems darbams.

Makiažo mokymai vykdomi grupėse nuo keturių ir daugiau asmenų. Taip pat, surinkus individualiai grupelę dalyvių, mielai atvykstame pristatyti kosmetikos bei išbandyti darbo su ja galimybes į jums patogią vietą.

Planingai, preliminariai kartą per mėnesį, vyksta kosmetikos makiažo mokymai Vilniuje. Taip pat kartą per mėnesį organizuojame tokio pobūdžio makiažo mokymus Klaipėdoje ir Kaune taigi, visi norintys susipažinti su kosmetika, turi galimybę sekti informaciją bei prisijungti ir išbandyti kosmetiką bei susidaryti savo nuomonę. Produktus pristato tiek produkto vadybininkė, kuri informacijos apie specifiką bei privalumus ir technines galimybes sėmėsi įvairiuose gamintojo mokymuose, seminaruose, praktiniuose užsiėmimuose, tiek profesionalūs vizažistai.

Makiažo mokymai Vilniuje dažniausiai vyksta mūsų klasėje, o profesionalūs makiažo mokymai Klaipėdoje, Kaune, Panevėžyje bei Šiauliuose ar kituose mažesniuose miesteliuose organizuojami pas partnerius arba kitose vizažistams patogiose vietose.