some image

LIFE STYLE NAUJIENOS

PASIKEISK SU BOGOMOLOV’ IMAGE SCHOOL

    Tarptautinis mokymo centras „BOGOMOLOV’ IMAGE SCHOOL“ skelbia dalyvių atranką į pokyčių projektą „Pasikeitimai 2018“

Tai unikalus projektas tiems, kurie nori surasti savo nepakartojamą stilių, pasinerti į grožio ir mados pasaulį, tapti ryškesniu, efektingesniu ir labiau pastebimu.

Pasikeitimas su Bogomolov’ Image School“ – tai parodomasis pasikeitimų projektas, kurį atliks pati mokyklos lektorė ir viena žymiausių Latvijos stilisčių Elga Homicka. Pasikeitimų procesas bei rezultatai bus įamžinti profesionalaus fotografo ir publikuojami ,,Bogomolov’ Image School“ facebook paskyrose.Projekto dalyvių laukia daug įdomių ir malonių įvykių:

 • profesionalaus įvaizdžio dizainerio konsultacijos;
 • išvaizdos pakeitimas su stilistų komanda (kirpimas, plaukų dažymas, makiažas, manikiūras);
 • individualaus stiliaus sukūrimas;
 • garderobo ir aksesuarų parinkimas, atsižvelgiant į išvaizdą bei gyvenimo būdą;
 • nepamirštama profesionali fotosesija su naujai sukurtu įvaizdžiu;

DALYVAVIMAS PROJEKTE YRA NEMOKAMAS!  (apranga ir aksesuarai suteikiami projekto partnerių tik fotosesijai)

Nuo 2018 m. spalio 19 d. iki spalio 23 d.  Vilniuje „Bogomolov’ Image School“ specialistai dirbs su atrinktais projekto dalyviais. Stilistų darbus fiksuos profesionalus fotografas.

Norintys dalyvauti projekte „Pasikeitimai su Bogomolov’ Image School“ prašome registruotis bei užpildyti anketą http://www.bogomolov.lv/index.php?page=anketa-vilnius

  

 

Naujas įvaizdis suteikia pasitikėjimą savimi, sėkmę ir puikią nuotaiką. Pasitikite žiemą su nauju įvaizdžiu!!

Ieškome produktų pardavimų vadybininkės VILNIUJE

„Make-up Atelier Paris“ komanda ieško aktyvaus produkto pardavimų vadybininkės VILNIAUS regione– turinčios patirties pardavimų srityje, atsakingos, siekiančios rezultato.

Mūsų vertybės – nuoširdumas, profesionalumas ir atvirumas naujovėms bei iššūkiams.

Tikime, kad tik dirbdami komandoje,  galime pasiekti daugiau ir pasiūlyti savo klientams pačius geriausius sprendimus.

Darbo pobūdis:

 • aktyvūs produkto pardavimai Vilniaus regione/Rytų Lietuvoje;
 • aktyvi naujų klientų paieška.
 • pardavimo planų formavimas ir sekimas;
 • komercinių pasiūlymų ir sutarčių ruošimas;
 • projektų paieška ir dalyvavimas juose;

Priimsime į komandą:

 • turinčią patirties pardavimų srityje;
 • aktyvią ir siekiančią rezultatų;
 • atsakingą ir iniciatyvią;
 • mokančią savarankiškai planuoti ir organizuoti darbus;
 • gebančią dirbti komandoje;
 • mokančią rusų/ anglų kalbą .
 • turinčią aktyvių pardavimų patirties;
 • orientuotą į klientą ir rezultatą;
 • su aukštesniuoju išsilavinimu;
 • su B kategorijos vairuotojo pažymėjimu bei automobiliu darbui
 • SVARBU: vizažistės išsilavinimas yra nereikalingas.

PRIVALOMA TURĖTI B kategorijos vairuotojo pažymėjimą bei automobilį.

Darbuotojas pas mus ras:

 • motyvuojantį ir nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį;
 • laiku mokamą darbo užmokestį ir socialines garantijas;
 • mokymus pagal profesinę sritį;
 • gerą darbinę atmosferą;
 • profesionalų kolektyvą;
 • galimybę tobulėti ir augti.

CV ir motyvacinį laišką siųsti vilma@brentus.lt  iki spalio 1 d.

Kaip tapti ĮVAIZDŽIO DIZAINERIU?

Profesionalus metų trukmės mokymo kursas „IMAGE DESIGN“

Skelbiamas studentų priėmimas 2018/2019 mokymo metams Rygoje ir Vilniuje!

„IMAGE DESIGN“ KURSAS – TAI:

 • unikali autorinė Konstantino Bogomolovo mokomoji metodinė medžiaga;
 • valstybinis profesionalaus išsilavinimo liudijimas;
 • profesionalus įvaizdžio dizainerio portfolio;
 • galimybė tapti visame pasaulyje žinomo projekto „Pasikeitimai su Bogomolov’ Image School“ stilistu.

Mokymo programa licencijuota ir akredituota Latvijos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijoje (programos kodas 30P 214 00 1, licencijos Nr. P-15874, akreditacijos Nr. AI 10958).

„IMAGE DESIGN“ programa pripažinta tarptautiniu mąstu: pas mus mokosi studentai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Anglijos, Vokietijos, Norvegijos, Belgijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos, Moldovos, Kazachstano.

Mokymasis vyksta rusų kalba. Numatyta metodinė medžiaga lietuvių kalba.

Kurso apimtis: 1 mokslo metai, 342 ak. valandos, 10 mokymo modulių.

Mokymo trukmė: nuo 2018 m. spalio 19 d. iki 2019 m. spalio 25 d.

Metų trukmės kurso kaina: 2980,00 EUR (mokėjimas etapais per metus laiko).

Kontaktai: info@bogomolov.lv, (+371) 299-23-168.

Detali programos informacija, mokslo metų grafikas bei paraiškos forma: www.bogomolov.lt → mokymai  → image design

#bogomolovimageschool #ivaizdziodizainas #imageschool #imagestylist #imagedesigner #personalstylist

 

MADINGI ŠVARKAI PAVASARĮ

2018 pavasario/vasaros tendencijose pastebima nostalgiška užuomina moteriškam kostiumui, galbūt todėl švarkas yra vienas iš labiausiai vertinamų 2018 metų pavasario/vasaros sezono drabužių. Šį sezoną, tinklaraščio asmeninestiliste.lt kūrėjos Rūta Čepulienė ir Sigita Ribokaitė siūlo iš naujo atrasti švarko funkcionalumą ir išbandyti drąsaus silueto, kitokių spalvų ar išskirtinio audinio variantus.

1.       Lietpaltis su įdomia detale

Jeigu savo spintoje jau turite klasikinį lietpaltį turite puikią galimybę jį patobulinus būti pati madingiausia šį sezoną. Lietpalčiai ir toliau karaliauja podiumuose ir gatvėse, klasikinių spalvų, midi arba maksi ilgio, tačiau įmantresnių audinių ir „patobulinto“ dizaino – be rankovių arba su labai didelėmis rankovėmis, dekoruoti įvairiais raukiniais, raštais, uždėtinėmis detalėmis ir kutais.

2.       Plastikas

2017 metų rudenį į mados podiumus su griausmu grįžusi laku žvilganti oda ir ją imituojantys audiniai 2018 metų pavasario tendencijose transformuosis į švelnesnę versiją – plastikinius perregimus drabužius ir įvairius aksesuarus. Vandeniui atsparus plastikas puikus palydovas lietingiems pavasario/vasaros orams. Todėl žvilgus lietpaltis puikus pasirinkimas visoms, kurios nori išsiskirti iš minios ir nesušlapti. 

3.       Langučiai

Daugumai žmonių išgirdus „Burberry“ prekinio ženklo pavadinimą prieš akis iškyla neatsiejama šio prekinio ženklo dalimi tapęs languotas audinys. Languotų audinių interpretacijas turbūt galima rasti daugelio dizainerių kolekcijų pristatymuose, tai viena iš tų mados tendencijų, kurias galima pamatyti kiekvienais metais stebint kolekcijų pristatymus. Ne išimtis ir šis pavasaris! Languoto audinio įvairovė stulbinanti, nuo visai mažų vos pastebimų iki labai didelių, skirtingų langučių dydžių ir spalvų viename gaminyje, kitaip sakant, visiems skoniams ir norams.  Pasirinkusios languotą švarką šį sezoną tikrai neprašausite, nes tai net 2 tendencijos viename gaminyje.

  

4.       Tamsiai mėlynas džinsas

Prisiminkime tamsų medvilninį audinį, kurį dėvėjome 2000-aisiais. Tamsus džinsinis audinys grįžta į madą ir dominuoja 2018 m. pavasario/vasaros mados tendencijose. Ši mada apsisuko ratu ir grįžo su trenksmu atnešdama įmantresnių, įdomesnių siluetų bei džinsinio audinio panaudojimo galimybių. Ant podiumo ir parduotuvių vitrinose galime pastebėti džinsinius švarkus dekoruotus perlais,  kniedėmis, aplikacijomis ir t.t. Pasirinkite Jums labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

5.      Ledų mergaitė

Violetinė nuo kojų iki galvos. Citrinos šerbeto sluoksniai. Pistacijos, avietės ar braškės atspalviai, tai kas gaiviai nuteiks 2018 m. pavasario/vasaros švarkų tendencijose. Atverkite  drabužinę ir išsirinkite keletą pastelinių drabužių ar aksesuarų. Juos miksuokite, sluoksniuokite ir kurkite savo spalvotą, pastelinį įvaizdį.

 

https://www.vogue.com/article/fashion-shopping-best-blazers-9-to-5

https://www.wmagazine.com/story/comprehensive-guide-spring-2018-trends

http://www.moteris.lt/mada/burberry-pristatymo-sveciu-stilius-angliski-langeliai-ir-lietpalciai-foto.d?id=75806567

https://www.google.lt/search?biw=1536&bih=759&tbm=isch&sa=1&ei=TW-zWpiXIIKdsgHe9aKwDA&q=chanel+spring+summer+2018&oq=chanel+spring+summer+2018&gs_l=psy-ab.3..0i19k1l10.28358.29841.0.30133.6.6.0.0.0.0.168.749.1j5.6.0….0…1c.1.64.psy-ab..0.4.479…0i8i7i30k1.0.fHF4ahShYJc#imgdii=aYUgJPBrv2cHrM:&imgrc=o-32dG6Ndz5NKM:

https://www.google.lt/search?biw=1536&bih=759&tbm=isch&sa=1&ei=TW-zWpiXIIKdsgHe9aKwDA&q=chanel+spring+summer+2018&oq=chanel+spring+summer+2018&gs_l=psy-ab.3..0i19k1l10.28358.29841.0.30133.6.6.0.0.0.0.168.749.1j5.6.0….0…1c.1.64.psy-ab..0.4.479…0i8i7i30k1.0.fHF4ahShYJc#imgrc=f5o2kN5cIXq3LM

RANKINIŲ TENDENCIJOS 2018 PAVASARIUI

Naujas sezonas – nauja rankinė. Turbūt nėra nieko maloniau kaip artėjant naujam sezonui dairytis šio pagrindinio aksesuaro. Kaip ir kiekvienais metais dizaineriai kartu su naujausiais drabužių tendencijų pristatymais pateikia ir rankinių tendencijas. Norėtume apžvelgti šio sezono Topus ir paraginti jus rinktis įdomesnius, drąsesnius rankinių variantus.

1 Rankinė per juosmenį ( Fanny Packs)

Šios patogios rankinės, turėjusios blogą reputaciją praeityje, suspindėjo šiemet pristatant 2018 m. pavasario/vasaros rankinių tendencijas. Šį kartą jos daug elegantiškesnės, stilingesnės ir labiau pritaikomos. Marc Jacobs rankinės per juosmenį daug sportiškesnės, didesnės, talpesnės, įvairių neoninių spalvų iš plastiko bei neperšlampamos medžiagos.  Fenty x Pum  šios rankinės tikslas, kad ji būtų universalaus dydžio, turinti pakankamai vietos, tarsi pamaina kuprinei.

2 Geometrinės formos

Architektūrinis įkvėpimas ir geometrinės formos, taip būtų galima įvardinti šią rankinių tendenciją. Unikalios formos bei nepaprastas sukūrimas, aštrūs kampai, įdomios detalės, skirtinga siūtų siūlų spalva, šį pavasarį/vasarą dominuos rankinių madoje. Tiek minimalistinio stiliaus kūriniai, tiek rankinės primenančios origami stiliaus lankstinius neliks nepastebėti. Kvadratinės formos rankinės, vazą ar akordeoną primenančios rankinės bei Louis Vuitton kubo formos rankinės, tarsi maži architektūriniai kūriniai.

 

3 Minkštos formos/rankinė „pagalvė“

Jeigu daug keliaujate arba tenka kažko ilgai laukti ir turite galimybę snūstelėti bent keletą minučių, šio sezono topas jums minkštos rankinės – „pagalvės“. Maison Margiela kolekcijoje pristatytos tokio tipo rankinės pagamintos iš minkštų audinių, jeigu ne rankena ar kitos smulkios detalės, šio modelio rankines tikrai galima sumaišyti su pagalvėmis. Nina Ricci savo pavasario kolekcijoje rinkosi panašių formų rankines iš iš prabangaus šilko, todėl jos puikiai tinka ir vakarui.


Maison Margiela

 

4 Plastikas

Šį pavasarį perregimo plastiko interpretacijos matomos beveik visur, pradedant drabužiais ir baigiant aksesuarais, ne išimtis ir rankinės. Ši tendencija skirta ypač drąsioms ir savimi pasitikinčioms moterims, juk ne visos norėtumėte parodyti savo rankinės turinį? Toms kurios šio iššūkio nebijo, siūloma rinktis įvairių spalvų permatomas rankines su grandinėle ir dekoruotas kniedėmis kaip Valentino, na o atsargesnėms – puikus pasirinkimas Chanel rankinė iš plastiko su vidine nepermatoma dalimi (dar viena rankine viduje).

 

5 Du viename

Kartais viena rankinė neatitinka mūsų poreikių, arba tiesiog netelpa norimi sudėti daiktai, taip mados dizaineriai 2018 m. pavasario/vasaros sezonui sukūrė ir  siūlo įsigyti kelias rankines nešiojamas kartu. Tai tarsi tęsinys vienos rankinės stilistikos kitose. Fendi pasiūlė odinę rankinę, su daugialypėmis, įvairiaspalvėmis mažesnėmis rankinėmis, pritvirtintomis prie ilgos rankenos. Chloe – dvi voko formos rankines sujungtas viena su kita. Tad šių rankinių variacijų gali būti įvairių, belieka tik nuspręsti dvi, tris, keturias rankines rinksitės Jūs?

6 Didelės formos

Šios rankinės gali turėti kelis minusus – atrodyti neelegantiškai ir labai griozdiškai, tačiau ko nepadarysi dėl mados ir patogumo. Tad per didelės rankinės – krepšiai labai geras pasirinkimas toms moterims, kurios „visą savo gyvenimą“ nešiojasi rankinėje. Elegantiškos, lygios odos, tiek su įvairiausiomis dekoro detalėmis rankinės, netgi rankinės – kuprinės atras savo šeimininkę.

 

7 Kutai

Kutai, kutai ir dar kartą kutai!!! Kutai yra smagus elementas rankinės dizaine, kuris sukuriamas iš likusios odos ir visada suteikia pridėtinės vertės rankinei. Tai ne tik rankinės dekoro detalė, bet taip pat ir stiliaus, netgi įvaizdžio elementas. Skirtingų dydžių, spalvų ir formų kutai dominuoja pavasario/vasaros rankinių tendencijose kaip aksesuaras arba kaip pagrindinis akcentas.

 

8 Firminiai ženklai

Rankinės su logotipais ir pavadinimais visada populiarios, tai prabangos ir socialinio statuso ženklas. Šį sezoną dizaineriai pasinaudodami tokio tipo rankinių populiarumu sugalvojo dar labiau akcentuoti savo prekinius ženklus, todėl logotipai ir pavadinimai keičia savo dydį ir atsiranda gerokai didesni pačiame rankinės centre, gerai matomoje vietoje, taip dar labiau reklamuodami dizainerius. Chirstian Dior pavasario/vasaros kolekcijoje galima pamatyti pačių įvairiausių šūkio „J‘Adore Dior“ variacijų. Tai puiki papildoma reklama bet kuriam ženklui.

Tendencijas pristatė tinklaraščio Asmeninė Stilistė komanda

FB Asmenine stiliste

 

Nuotraukos:

http://www.reserved.com/lt/lt/woman/all-1/accessories/bags

https://www.zara.com/lt/lt/moteriskos-rankines-l1024.html?v1=819022

https://www.bershka.com/lt/moteri%C5%A1ki/aksesuarai/rankin%C4%97s-c1010193138.html

https://www.pinterest.com/pin/474003929521799521/

https://www.pullandbear.com/lt/moterims/priedai/rankin%C4%97s-c29027.html

https://www.google.com/search?q=Maison+Margiela+2018+spring&client=firefox-b&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjSoci53uTZAhXiYZoKHZPJDegQ_AUICigB&biw=1366&bih=603#imgrc=C13gajDo32QFuM:

https://www.google.com/search?q=valentino+2018+spring+bags&client=firefox-b-ab&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwic58i-3-TZAhWnQZoKHdyLB_sQ_AUICigB&biw=1366&bih=603#imgrc=G_Qjt0U3qpzW6M:

https://www.spottedfashion.com/2017/05/13/dior-cruise-2018-runway-bag-collection/

https://www.google.com/search?client=firefox-b&biw=1366&bih=603&tbm=isch&sa=1&ei=mGKlWtXbDIHR6ATs9oPIDg&q=balenciaga+spring+2018+bag&oq=balenciaga+spring+2018+bag&gs_l=psy-ab.3…28490.32600.0.33412.14.14.0.0.0.0.213.1875.1j11j1.13.0….0…1c.1.64.psy-ab..2.6.1001…0j0i7i30k1j0i13k1j0i8i7i30k1j0i19k1.0.ucRhv9ibxE8#imgrc=h7NCuQMf0ygUPM:

https://www.google.com/search?client=firefox-b-ab&dcr=0&biw=1366&bih=603&tbm=isch&sa=1&ei=xmKlWrLNM9LN6QT2kJLoDg&q=moschino+2018+spring+backstage+bags&oq=moschino+2018+spring+backstage+bags&gs_l=psy-ab.3…54618.56064.0.56473.5.5.0.0.0.0.112.505.2j3.5.0….0…1c.1.64.psy-ab..0.0.0….0.K_1iAE2jexw#imgrc=xjJFvN2WgmndcM:

https://glowsly.com/nyfw-spring-2018-michael-kors-ralph-lauren-marc-jacobs/

https://www.gettyimages.com/detail/news-photo/model-walks-the-runway-at-fenty-puma-by-rihanna-spring-news-photo/845863728#/model-walks-the-runway-at-fenty-puma-by-rihanna-springsummer-2018-picture-id845863728

PASIKEISK SU BOGOMOLOV IMAGE SCHOOL

Tarptautinis mokymo centras
„BOGOMOLOV’ IMAGE SCHOOL“
skelbia dalyvių atranką
į pokyčių projektą „Pasikeitimai 2018“

Tai unikalus projektas tiems, kurie nori surasti savo nepakartojamą stilių, pasinerti į grožio ir mados pasaulį, tapti ryškesniu, efektingesniu ir labiau pastebimu.

Pasikeitimas su Bogomolov’ Image School“ – tai parodomasis pasikeitimų projektas, kurį atliks pati mokyklos lektorė ir viena žymiausių Latvijos stilisčių Elga Homicka. Pasikeitimų procesas bei rezultatai bus įamžinti profesionalaus fotografo ir publikuojami ,,Bogomolov’ Image School“ facebook paskyroje.Projekto dalyvių laukia daug įdomių ir malonių įvykių:

 • profesionalaus įvaizdžio dizainerio konsultacijos;
 • išvaizdos pakeitimas su stilistų komanda (kirpimas, plaukų dažymas, makiažas, manikiūras);
 • individualaus stiliaus sukūrimas;
 • garderobo ir aksesuarų parinkimas, atsižvelgiant į išvaizdą bei gyvenimo būdą;
 • nepamirštama profesionali fotosesija su naujai sukurtu įvaizdžiu;

DALYVAVIMAS PROJEKTE YRA NEMOKAMAS!  (apranga ir aksesuarai suteikiami projekto partnerių tik fotosesijai)

Nuo 2018 m. gegužės 30d. iki birželio 5d. ir nuo birželio 4 d iki 8 d. Vilniuje „Bogomolov’ Image School“ specialistai dirbs su atrinktais projekto dalyviais. Stilistų darbus fiksuos profesionalus fotografas.

Norintys dalyvauti projekte „Pasikeitimai su Bogomolov’ Image School“ atsiųskite savo vardą, pavardę ir amžių, bei pridėkite mažiausiai dvi savo nuotraukas – portretą ir visu ūgiu, į mokymai@brentus.lt

Naujas įvaizdis suteikia pasitikėjimą savimi, sėkmę ir puikią nuotaiką. Pasitikite vasarą su nauju įvaizdžiu!!

IEŠKOME BIURO VADYBININKĖS KAUNE!

ESI KŪRYBINGA, DRAUGIŠKA IR ENERGINGA – LAUKIAME TAVĘS MŪSŲ KOMANDOJE!

Ieškome biuro vadybininkės Kaune, kuri rūpintųsi ofisu ir mokymo klase, mūsų socialiniu įvaizdžiu bei kurtų jaukumą darbe.

DARBO POBŪDIS:

MOKYMŲ KURAVIMAS

– mokymų proceso organizavimas, kuravimas ir priežiūra;
– administracinio bei organizacinio pobūdžio pagalba komandos nariams savo kompetencijos ribose;
– švaros ir tvarkos užtikrinimas ofise ir mokymo klasėje;
– savalaikis aprūpinimas kanceliarinėmis, ūkinėmis bei kitomis reikalingomis priemonėmis;
– bendravimas su paslaugų tiekėjais;

MARKETINGO DARBAI

– įmonės bei produktų įvaizdžio strategijos kūrimas bei įgyvendinimas
– darbas su socialinėmis paskyromis bei tinklapiais
– reklamos kūrimas: nuo idėjos iki įgyvendinimo
– viešųjų ryšių ir socialinių projektų kuravimas
– rinkos monitoringas ir analizė

Reikalavimai

– aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.
– puikūs darbo planavimo bei organizavimo įgūdžiai.
– nepriekaištinga lietuvių kalba.
– darbas Corel draw programa
– geras rusų ir anglų kalbos mokėjimas.
– sąžiningumas, atsakingumas, atidumas, paslaugumas.
– gebėjimas dirbti komandoje, noras mokytis ir dalintis savo žiniomis su kitais.

Mes jums siūlome

 • laiku mokamą darbo užmokestį ir socialines garantijas;
 • gerą darbinę atmosferą;
 • profesionalų kolektyvą;
 • galimybę tobulėti ir augti.

CV siųsti iki balandžio 19 d. vilma@brentus.lt

Ieškome produktų pardavimų vadybininkės

„Make-up Atelier Paris“ komanda ieško aktyvaus produkto pardavimų vadybininkės Kauno apskrityje – turinčios patirties pardavimų srityje, atsakingos, siekiančios rezultato.

Mūsų vertybės – nuoširdumas, profesionalumas ir atvirumas naujovėms bei iššūkiams.
Tikime, kad tik dirbdami komandoje,  galime pasiekti daugiau ir pasiūlyti savo klientams pačius geriausius sprendimus.

Darbo pobūdis:

 • aktyvūs produkto pardavimai Kauno apskrityje/vidurio Lietuvoje;
 • naujų klientų paieška.

Priimsime į komandą:

 • turinčią patirties pardavimų srityje;
 • aktyvią;
 • atsakingą;
 • iniciatyvią;
 • siekiančią rezultatų;
 • mokančią savarankiškai planuoti ir organizuoti darbus;
 • gebančią dirbti komandoje;
 • mokančią rusų/ anglų kalbą .

PRIVALOMA TURĖTI B kategorijos vairuotojo pažymėjimą bei automobilį.

Darbuotojas pas mus ras:

 • motyvuojantį ir nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį;
 • laiku mokamą darbo užmokestį ir socialines garantijas;
 • mokymus pagal profesinę sritį;
 • gerą darbinę atmosferą;
 • profesionalų kolektyvą;
 • galimybę tobulėti ir augti.

CV ir motyvacinį laišką siųsti vilma@brentus.lt  iki vasario 15 d.