some image

Įvaizdžio mokymai

Įvaizdis – asmenybės išreiškimas naudojant išorines detales: aprangą, aksesuarus, makiažą, šukuoseną, sportinę formą, eiseną ar net kalbos manieras. Įvaizdžio kūrimas šiuolaikinėje visuomenėje užima vis svarbesnę vietą, kadangi išvaizda bei mokėjimas save pateikti didžiąja dalimi lemia ne tik asmens gyvenimo, bet ir profesinės veiklos sėkmę. Įvaizdžio mokymai – tai puikus būdas išmokti įvaizdžio formavimo subtilybių.

Konstantino Bogomolovo įvaizdžio mokymai siūlo pažinti visas šios srities subtilybes ir susipažinti su skirtingomis įvaizdžio formavimo kryptimis. Gražiai atrodyti svarbu ne tik kasdienybėje, todėl dizaineris – stilistas reikalingas tokiose srityse kaip reklama, šou verslas ar mados industrija. Įvaizdžio ir makiažo mokykla subūrė profesionalų komandą, kuri pasiruošusi pasidalinti savo sukaupta patirtimi. Kursų metu išmoksite bendravimo su klientais psichologijos, sužinosite naujausias makiažo ir šukuosenų tendencijas – įvaizdis seniai nebeapsiriboja tik gražiu makiažu, todėl geras meistras taip pat turi būti universalus. Programos kūrėjas įsitikinęs, jog dizaineris – stilistas turi sukurti bendrą įvaizdžio idėją, todėl įvaizdžio mokykla orientuota į plataus profilio specialistus, kurie visuomet siekia tobulėti.

Ši įvaizdžio ir makiažo mokykla – tikrai ne viskas, ką galime pasiūlyti tiems, kurie mėgsta semtis naujų žinių. Organizuojami autoriniai seminarai, kurių metu patyrę lektoriai ir savo srities profesionalai dalinasi savo žiniomis apie naujausias mados tendencijas, individualaus įvaizdžio kūrimą bendraujant su klientu, atskleidžia darbe naudojamas paslaptis ir veiksmingiausius metodus.

Įvaizdžio mokymai Lietuvoje tai – galimybė įgyti teorinių ir praktinių žinių, dirbant kartu su profesionalais.