some image

Dekoratyvinė kosmetika

Kosmetika – lyderiaujanti ir pripažinta pasaulyje prancūziška dekoratyvinė kosmetika profesionaliems vizažistams.

MAKE-UP ATELIER PARIS – lyderiaujanti profesionalaus makiažo ir grimo kosmetikos gamybos įmonė, kurią 1986 metais įkūrė žymi vizažistė Helene Kije. Helene Kije gimė Nensio mieste Prancūzijoje. „Jau nuo vaikystės svajojau tapti profesionalia vizažiste.“ – pasakoja Helene. Jausdama didelę aistrą šiai specialybei, ji pabaigė kosmetikos mokslus, „teatrinio grimo ir sceninio makiažo“ specializaciją. Vėliau Paryžiuje Helene tęsė mokslus, tobulinosi ir lankė žinomo meistro Žano-Pjero Flerimono pamokas.

Dirbdama daugelio makiažo mokyklų dėstytoja bei vizažiste-grimere žymiuose Europos ir Hollywoodo projektuose, Helene sukūrė universalią dėstymo programą pradedantiems vizažistams. 1986 Helene įkūrė Profesionalių makiažo specialistų centrą Make-Up Atelier Paris.

Bendradarbiaudama su farmokologu-kosmetologu Klodu Diuso atliko tyrimus bei pradėjo savo kosmetikos linijos gamybą. Make-Up Atelier Paris – profesionalios kosmetikos prekinis ženklas, eksportuojamas visame pasaulyje. Kokia gi yra sėkmės paslaptis? Tai, kad Make-Up Atelier Paris siūlo ypatingai platų aukščiausio lygio produkcijos asortimentą, kuris atitinka visus šiandien keliamus reikalavimus kosmetikos pramonėje. Subtili tekstūra, high-tech pigmentuoti šešėliai ir skaistalai, high tech gelinės tekstūros, ypač atsparios bet kokiam poveikiui formulės… Ir visa tai pateikiama prancūziškai elegantiškoje pakuotėje. Make-Up Atelier Paris kosmetika – tiems, kurie ieško aukščiausios kokybės.

Tai, kad įmonė turi savo gamyklą ir laboratorijas – labai didelis privalumas, ypač, kai kalbama apie naujoves ir produktus, kurie seka mados tendencijomis. Taip 1991 metais kompanija pirmą kartą sukūrė 5 spalvų šešėlių ir lūpų dažų paletes – šį žingsnį vėliau sėkmingai panaudojo ir kitos Europos ir pasaulio kompanijos. Make-Up Atelier Paris kosmetika – tai profesionali dekoratyvinė kosmetika profesionalams ir norintiems tokiais tapti.

Make-Up Atelier Paris šiandien tai:

  • Tarptautiniai profesionalūs makiažo ir grimo centrai;
  • Profesionalios dekoratyvinės kosmetikos kūrimo laboratorijos;
  • Profesionalios dekoratyvinės kosmetikos gamykla;
  • Profesionali dekoratyvinė kosmetika;
  • MAKE-UP ATELIER PARIS stiprioji pusė – nuolat atnaujinamas ir plečiamas asortimentas, sudarantis visas galimybės kuriančiam ir tobulėjančiam meistrui.

MAKE-UP ATELIER PARIS – tai tarptautinis vardas ir neabejotina JŪSŲ SĖKMĖ.
MAKE-UP ATELIER PARIS Lietuva veikia nuo 2014 metų birželio mėnesio, todėl profesionali dekoratyvinė kosmetika Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose dabar yra greitai ir lengvai pasiekiama.

Oficialus atstovas UAB “Brentus”, tel. 868731270, info@brentus.lt
www.atelierkosmetika.lt

M.Katkaus g. 1-37A, LT-09217 Vilnius
A.Juozapavičiaus pr. 27-3, LT-45258 Kaunas

makeup-atelier-paris-professional-makeup-reviewNina Gorlushko (Rusija) makiažo meistrė apie MAKE-UP ATELIER PARIS:
„Mokiausi dirbti šia kosmetika pas pačią kosmetikos kūrėją Helene – ir įsimylėjau visas galimybes, kurias suteikia darbas su ja. Kaip smagu, kad nuolat kuriamos naujovės, jos testuojamos ir vis tobulinamos. Rusija tiesiog pakvaišusi dėl šios kosmetikos – aišku, slavės dažosi daugiau, ryškiau, nori išsiskirti ir nuo pat ryto būti matomos. Ir išlikti tokiomis pat ryškiomis ir pritrenkiančiomis iki vakaro. Ši kosmetika leidžia ramiai jaustis iki pat vakaro – tikrai būsite gražiausia! Nenubėgs, nenuvarvės ir džiugins akį.“

Inga Krasilevičiūtė (Lietuva/ Vokietija) makiažo meistrė apie MAKE-UP ATELIER PARIS:
Atradau šią kosmetiką – ir negaliu atsidžiaugti! Taip įtraukė, kad praktiškai visą savo krepšelį baigiu pakeisti MAKE-UP ATELIER PARIS priemonėmis – kaip kokia manija!  Jau turiu savo mylimus produktus ir tikrai nuoširdžiai jais žaviuosi ir galiu rekomenduoti bei guldyti galvą už juos.
VEIDO KOSMETIKA Plačiau
KOSMETIKA AKIMS Plačiau
KOSMETIKA LŪPOMS Plačiau
AKVARELĖ Plačiau
AIRBRUSH PRIEMONĖS Plačiau