some image

Stilistų paslaugos

„Mada ateina ir praeina, o stilius yra amžinas“, teigė Yves’as Saint Laurent’as.
Kiekvienas norime rengtis stilingai ir parduotuvėse lankytis su malonumu, kiekvienas laikas nuo laiko norime keistis ar tiesiog labiau pasitikėti savimi. Be to, kaip teigia psichologai, savo įvaizdį mes išaugame ir labai svarbu laiku atrasti naująjį ir su juo susigyventi. Stilisto paslaugos moterims, vyrams – visiems šiais laikais norisi atrodyti gerai, nepriklausomai nuo užimamų pareigų ar statuso visuomenėje.

Nors stilius susideda iš smulkių detalių, drabužiai yra vienas pagrindinių akcentų, į kurį pirmiausiai krypsta aplinkinių dėmesys. Reikia ne tik atrodyti gražiai, bet ir jaustis patogiai – tam yra skirtos rūbų stilisto paslaugos. Su jo pagalba ir turimomis žiniomis kur kas greičiau į savo garderobą įpūsite naujų vėjų. Aprangos stilisto paslaugos naudingos tuo, jog per kur kas trumpesnį laiką įsigysite kokybiškus, jums tikrai tinkančius rūbus, o prie jų galėsite prisiderinti ir atitinkamus aksesuarus. Toks variantas naudingas ir tuomet, kai reikia aprangos ypatingai progai – tokiu atveju tikrai norisi atrodyti išskirtinai, tačiau be drabužių stilisto paslaugos gali būti sudėtinga išsirinkti tokį rūbą, kuris atitiktų ir šiuolaikinės mados tendencijas, ir jūsų poreikius. Parduotuvėse dažniausiai mėgstame pasikliauti draugių nuomone, tačiau stilistų konsultacijos – kur kas profesionalesnis ir individualumą atskleisti padedantis variantas.

Stilisto paslaugos, patarimai pravers ir tuomet, kai naujų drabužių paieška parduotuvėse tampa labiau būtinybe, nei malonumu – tam, kad apsipirkinėjimas teiktų džiaugsmą, yra teikiamos asmeninio stilisto paslaugos, kurių metu savo garderobo formavimą galite patikėti savo srities profesionalams.

Stilisto paslaugos padės kiekvienam, norinčiam kūrybiškai žvelgti į savo turimą garderobą, parduotuvėse ieškoti tik to, kas reikalinga, ir garantuos šimtaprocentinę sėkmę kelyje į unikalų ir savitą stilių.

Išlaikyti savitą stilių ypatingai svarbu viešiems asmenims – politikams, šou ar verslo atstovams. Tokiais atvejais stilisto konsultacijos aprėpia ir įvaizdžio formavimą, jų dėka galima ne tik pasirinkti tinkamiausią garderobą, bet ir išgirsti patarimų, kaip palaikyti pageidaujamą išvaizdą. Stilisto patarimai gali nukreipti tinkame linkme, kai dar tik jaučiate, jog atėjo laikas pokyčiams.

Stilisto paslaugos Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose) apima individualią spintos reviziją, asmeninį apsipirkimą, įvaizdžio formavimą ir koregavimą, garderobo atnaujinimą ir kitas paslaugas, kurių prireikia kuriant asmeninį stilių.

STILISTŲ PASLAUGOS

  • Stilisto – įvaizdžio kūrėjo paslaugos individualiems klientams.
  • Asmeninio apipirkėjo / stilisto paslaugos prekybos centrams, parduotuvėms (asmeninis stilistas padeda išsirinkti garderobą).
  • Įvaizdinės fotosesijos verslo bei politikos atstovams.

STILISTO – ĮVAIZDŽIO KŪRĖJO PASLAUGŲ FORMATAI

  1. VIENKARTINĖ KONSULTACIJA: asmeninis stilistas padeda parinkti individualią spalvinę gamą, konsultuoja dėl tinkamo makiažo atlikimo, šukuosenos modeliavimo, figūros korekcijos. Taip pat asmeninis stilistas teikia konsultacijas dėl bazinių dress kodų.
    Konsultacijos trukmė apie 2-3 val.
  2. SHOPING (APSIPIRKIMAS): 1. asmeninis stilistas dirba su klientu parduotuvėse, padeda bei konsultuoja įsigyjant garderobą ir aksesuarus.
  3. GARDEROBO FORMAVIMAS: 2. stilistų paslaugos apima garderobo revizija, aprangos ir aksesuarų suradimą bei pasiūlymą, komplektų sudarymą ir fotografavimą, funkcionalių garderobo kapsulių, t. y. aprangos ir aksesuarų rinkinio, kuris leidžia suformuoti mažiausiai 5 vizualiai skirtingus aprangos komplektus, sukuriant stilistiškai vieningą įvaizdį, formavimą. Taip pat aprangos suderinimas, drabužinės tvarkymas.
  4. NAUJO ĮVAIZDŽIO SUKŪRIMAS ARBA „FULL STYLE“: 3. Su asmeninio stilisto pagalba apžvelgiamas bei analizuojamas turimas garderobas. Asmeninis stilistas konsultuoja ir padeda įsigyti aprangos bei aksesuarų. Taip pat konsultuoja minimalios garderobo kapsulės formavimo, šukuosenos parinkimo, makiažo atlikimo klausimais. Asmeninis stilistas organizuoja kliento fotosesiją, rengia image book.
  5. ĮVAIZDŽIO PALAIKYMAS: 4. Stilistų paslaugomis klientai gali naudotis, norėdami nuolatinės įvaizdžio konsultacijos. Šios stilistų paslaugos apima kliento garderobo kuravimą, garderobo stiliaus atnaujinimą, šukuosenos ir makiažo korekcijas, kosmetinės priežiūrą. Stilistai konsultuoja sporto, dietologijos, stomatologijos, plastinės chirurgijos, eisenos ir plastikos klausimais. Į stilistų paslaugas esant poreikiui taip pat gali būti įtrauktos ir choreografijos, retorikos, etiketo pamokos; gali būti organizuojamas psichologinis palaikymas, gyvenimo būdo planavimas ir kt.
STILISTO – ĮVAIZDŽIO KŪRĖJO PASLAUGOS INDIVIDUALIEMS KLIENTAMS Plačiau
ASMENINIO APIPIRKĖJO / STILISTO PASLAUGA PREKYBOS CENTRAMS, PARDUOTUVĖMS Plačiau
ĮVAIZDINĖS FOTOSESIJOS VERSLO BEI POLITIKOS ATSTOVAMS Plačiau