some image

Vizažo mokymai

Vizažo mokymai – tai makiažo pamokos, kurių dėka išmoksite atskleisti veido privalumus ir paslėpti trūkumus. Makiažo pagalba galima sukurti tikrus stebuklus, tereikia žinoti, kaip ir kokiomis kosmetikos priemonėmis geriausia naudotis.

Vizažo mokymai skirti tiek norintiems tapti profesionalais, tiek jau dirbantiems meistrams, tiek moterims, kurios nori išmokti pasidaryti makiažą. Siekiame neatsilikti nuo mados tendencijų ir siūlome savo klientams pasisemti patirties iš savo srities profesionalų. Vizažo mokykla – galimybė iš arčiau pažinti šią sritį ir pritaikyti įgytas žinias tiek kasdienybėje, tiek atliekant savo darbą.

Autorinius seminarus skirtingomis temomis veda kvalifikuoti, savo sritį išmanantys lektoriai, o išklausius teorinę dalį, visuomet vyksta ir praktiniai užsiėmimai. Vizažo mokykla Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose) gali tapti puikia pradžia tiek pradedant savo karjerą, tiek norint išmokti pasidaryti tobulą makiažą.

Kadangi vizažo mokymai / kursai Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune yra ypač paklausūs – būtent šiuose miestuose vyks mūsų rengiami vizažo seminarai. Vizažo kursai padės perprasti ne tik dieninio ar vakarinio makiažo subtilybes, bet ir daugelį kitų vizažo technikų. Kursai rengiami miestuose: Vilnius, Klaipėda, Kaunas.

Meniška ir labai tiksli vizažisto profesija. Programa patvirtinta Lietuvos darbo biržos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Be vizažisto pagalbos neįsivaizduojama nei viena asmeninė šventė, nei vienas renginys. Žinoma, kiekvienas vėliau pasirenka savo kryptį – ar atliks tik šventinius (vestuvinius, proginius) makiažus, ar kels profesionalumą teatre bei kine, ar imsis kūrybiškų makiažų įgyvendinimo ir dirbs su reklamomis. Pasirinkimo spektras labai platus. Profesionalūs vizažo kursai leidžia suprasti visas šio darbo subtilybes ir tuo pačiu padeda atrasti savo kelią. Mes suteiksime galimybę visa tai pažinti ir paliesti.

Nutarus mokytis šio meno patiems, užtruksite kur kas ilgiau, o surinkta informacija ne visuomet gali būti teisinga. Profesionalūs vizažo kursai yra greitesnis ir efektyvesnis būdas tapti vizažo meistru. Numatytoje ir ištobulintoje programoje, kurią kuriant konsultavomės tiek su Lietuvos, tiek su užsienio specialistais, vizažo bei įvaizdžio meistrais, pasiūlysime viską, kas svarbiausia, norint tapti geriausiu šioje srityje. Nuo pagrindų, kad būtų lengviau suvokti kiekvienos linijos poreikį ir paskirtį, iki reklaminių fotosesijų bei pilno įvaizdžio kūrimo.

Manome, kad profesionalus vizažistas turi mokėti ne tik nepriekaištingai atlikti makiažą – koreguoti veidą, maskuoti, parinkti spalvinę gamą, išmanyti apie stilių bei kuriamą įvaizdį, tačiau ir gebėti sutvarkyti plaukus. Tai tikrai didelis privalumas šiandien skubančiai moteriai – nesudėtinga šukuosena ir padarytas makiažas. Todėl šioje programoje laukia ir plaukų modeliavimo pagrindai – kad galėtumėte parinkti bei sušukuoti kiekvieną, atėjusį pas jus.

Profesionalūs vizažo kursai Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose yra puiki galimybė praplėsti savo žinias ir išgirsti daug naudingos, praktiškai pritaikomos informacijos iš profesionalų lūpų.

Glausta programa:2017-05-15_37

 1. Makiažo teorija ir pagrindai: oda; spalvos ir spalviniai tipai; šviesos ir šešėlių teorija; veido formos; linijos; veido morfologija; korekcijos principai. Darbo priemonės ir principai.
 2. Makiažo atlikimas: veido formavimas, įvairų formų akys, antakiai, lūpos.
 3. Makiažo technikos: pieštukinė, banano, sparno, vertikalioji, horizontalioji.
 4. Saloniniai makiažai: dieninis, nude, nuotakos, proginis, foto, vyriškas.
 5. Sceniniai makiažai: kinas, teatras, podiumas, konkursai, reklamos filmavimas.
 6. Meniniai ir kūrybiniai makiažai: faceart, bodyart, tatuiruotės, halloween, spec.efektai.
 7. Grimo pagrindai ir retro makiažas bei stilizacijos: viduramžiai, barokas, rokoko, romantizmas, XX amžius.
 8. Plaukų modeliavimo pagrindai: trumpų plaukų sušukavimas; ilgų plaukų šukuosenos; retro šukuosenos.
 9. Darbo su klientu psichologija. Pasiruošimas darbui.
 10. Mados istorija. Įvaizdis ir stilius. Tendencijos. Naujovės.
 11. Praktika teatre, televizijoje, filmavimuose, renginių užkulisiuose.
 12. Vizažisto portfolio.

Programos trukmė:  670 ak.val. 84 dienos
Paskaitų trukmė: 4 dienos per savaitę, nuo 10.00 iki 14:00.

Programa patvirtinta Lietuvos darbo biržos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Baigus šią programą asmens įgytos kompetencijos yra Higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikacijos dalis.

Švietimo programos kodas: 223001531

Švietimo programos pavadinimas: Profesionalus vizažistas
Kiekvienas dalyvis gauna: mini produktų rinkinį darbui; mini šepetėlių rinkinį darbui; metodinę knygą; individualų lektorių dėmesį.
Profesionali dekoratyvinė kosmetika: mokymo proceso metu dirbama su profesionalia Make-up Atelier Paris kosmetika.
Lektoriai: dėsto profesionali lektorių komanda.

Programos kaina: 2.580 eurų.

Pabaigus suteikiamas Make-up Atelier Paris Lietuva sertifikatas*
*Prancūziškas Make-up Atelier Paris sertifikatas suteikiamas papildomai išlaikius egzaminą pas prancūziškos mokyklos atstovą (papildomai kainuoja 150 eur), egzaminas vyksta Vilniuje arba Rygoje.