some image

Veido kosmetika

Make-Up Atelier Paris veidui skirta kosmetika susideda iš priemonių:

  • Demakiažui, kurios nuvalo veido odą nuo nešvarumų, pašalina kosmetikos likučius;
  • Makiažo pagrindų, kurie paruošia odą tonaliniam pagrindui. Makiažo pagrindai, arba bazės, neutralizuoja odos paraudimus, koreguoja nedidelius odos trūkumus (išsiplėtusias poras, mažas raukšleles), išlygina veido odą, apsaugo, drėkina ir suteikia šviežumo jausmą, matiškumą, taip pat yra bazės, turinčios pakeliantį efektą – jos idealiai tinka brandaus amžiaus moterims.
  • Tonalinių pagrindų, kurie skiriasi savo sudėtimi ( silikoninis, mineralinis, vaško, sudėtyje turintys minkštinantčių aliejų), konsistencija (skystas, gelinis, kreminis), atspalviais (rausvai, gelsvumo turinčiai, mišriai, branžiai odai), turinčiais savo sudėtyje SPF, todėl juos galima naudoti ir saulėtu oru, atsparūs vandeniui, kas suteikia galimybę naudoti makiažams, atliekamiems po vandeniu. Rausvai odai rekomenduojama naudoti tonalinius pagrindus su B raide, juose yra daugiau žalio pigmento ir geriau maskuoja rausvą odą. Gelsvesnei odai siūloma rinktis pagrindą su Y raide, o brandžiai arba labai blyškiai odai – pagrindą su A raide. Tonalinių pagrindų šviesumas matuojamas skaičiais – 1-pats šviesiausias.
  • Koreguojančių priemonių, kurios yra skystos, kreminės bei gelinės. Silikono pagrindas koreguoja nežymias raukšleles, tamsius paakius. Turintys sudėtyje žalsvo atspalvio korektoriai maskuoja spuogelius, nedideles kraujosrūvas. Geliniai korektoriai naudojami tatuiruočių maskavimui, viti ligo dėmėms paslėpti, pigmentinėms dėmėms maskuoti. Korektorius galima naudoti ir po, ir prieš tonalinį pagrindą, stipresniam efektui išgauti.
  • Pudrų, kurios yra birios bei kompaktinės, perlamutrinės, blizgios. Biri pudra naudojama tonalinio pagrindo fiksavimui, suteikianti odai matinį efektą. HD biri pudra suteikia soft focus efektą – odos tekstūra atrodo plonesnė, išlygina raukšles. Birios perlamutrinės pudros naudojamos sustiprinti šešėlių intensyvumą. Blizgios pudros naudojamos body ir face art, vakariniam makiažui.
  • Skaistalų, kurie yra kreminiu, silikoniniu pagrindu, naudojami ir kaip skaistalai skruostams, ir kaip lūpų dažai. Sausi skaistalai sudėtyje turi talko. Asortimente yra matinių, satininių bei perlamutrinių.