some image

Vizažistės kursai

TAPK PROFESIONALIU VIZAŽISTU

Manome, kad profesionalus vizažistas turi mokėti ne tik nepriekaištingai atlikti makiažą – koreguoti veidą, maskuoti, parinkti spalvinę gamą, išmanyti apie stilių bei kuriamą įvaizdį, tačiau ir gebėti sutvarkyti plaukus. Tai tikrai didelis privalumas šiandien skubančiai moteriai – nesudėtinga šukuosena ir padarytas makiažas. Todėl šioje programoje laukia ir plaukų modeliavimo pagrindai – kad galėtumėte parinkti bei sušukuoti kiekvieną, atėjusį pas jus.

Be vizažisto pagalbos neįsivaizduojama nei viena asmeninė šventė, nei vienas renginys. Žinoma, kiekvienas vėliau pasirenka savo kryptį – ar atliks tik šventinius (vestuvinius, proginius) makiažus, ar kels profesionalumą teatre bei kine, ar imsis kūrybiškų makiažų įgyvendinimo ir dirbs su reklamomis. Pasirinkimo spektras labai platus. Profesionalūs vizažisto mokymai leidžia suprasti visas šio darbo subtilybes ir tuo pačiu padeda atrasti savo kelią. Mes suteiksime galimybę visa tai pažinti ir paliesti.

2018 06 01 d. Mokymai startuoja Kaune
2018 06 15 d. Mokymai startuoja Vilniuje

 

kns

Profesionalūs vizažisto mokymai yra greitesnis ir efektyvesnis būdas tapti vizažo meistru. Numatytoje ir ištobulintoje programoje, kurią kuriant konsultavomės tiek su Lietuvos, tiek su užsienio specialistais, vizažo bei įvaizdžio meistrais, pasiūlysime viską, kas svarbiausia, norint tapti geriausiu šioje srityje. Nuo pagrindų, kad būtų lengviau suvokti kiekvienos linijos poreikį ir paskirtį, iki reklaminių fotosesijų bei pilno įvaizdžio kūrimo.

PROFESIONALUS VIZAŽISTAS. PROGRAMA

 1. Makiažo teorija ir pagrindai: oda; spalvos ir spalviniai tipai; šviesos ir šešėlių teorija; veido formos; linijos; veido morfologija; korekcijos principai. Darbo priemonės ir principai.
 2. Makiažo atlikimas: veido formavimas, įvairų formų akys, antakiai, lūpos.
 3. Makiažo technikos: pieštukinė, banano, sparno, vertikalioji, horizontalioji.
 4. Saloniniai makiažai: dieninis, nude, nuotakos, proginis, foto, vyriškas.
 5. Sceniniai makiažai: kinas, teatras, podiumas, konkursai, reklamos filmavimas.
 6. Meniniai ir kūrybiniai makiažai: faceart, bodyart, tatuiruotės, halloween, spec.efektai.
 7. Grimo pagrindai ir retro makiažas bei stilizacijos: viduramžiai, barokas, rokoko, romantizmas, XX amžius.
 8. Plaukų modeliavimo pagrindai: trumpų plaukų sušukavimas; ilgų plaukų šukuosenos; retro šukuosenos.
 9. Darbo su klientu psichologija. Pasiruošimas darbui.
 10. Mados istorija. Įvaizdis ir stilius. Tendencijos. Naujovės.
 11. Praktika teatre, televizijoje, filmavimuose, renginių užkulisiuose.
 12. Vizažisto portfolio.

Programa patvirtinta Lietuvos darbo biržos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Baigus šią programą asmens įgytos kompetencijos yra Higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikacijos dalis.

Švietimo programos kodas:223001531

Mokymų trukmė: 670 ak.val.
Paskaitų trukmė: 4 dienos per savaitę, po 5 ak.val.
Kiekvienas dalyvis gauna: mini produktų rinkinį darbui; mini šepetėlių rinkinį darbui; metodinę knygą; individualų lektorių dėmesį.
Profesionali dekoratyvinė kosmetika: mokymo proceso metu dirbama su profesionalia Make-up Atelier Paris kosmetika.
Programos kaina: 2.580 eurų (430 eurų per mėnesį).

Pabaigus suteikiamas Make-up Atelier Paris Lietuva sertifikatas*
*Prancūziškas Make-up Atelier Paris sertifikatas suteikiamas papildomai išlaikius egzaminą pas prancūziškos mokyklos atstovą (papildomai kainuoja 150 eur), egzaminas vyksta Vilniuje arba Rygoje.

Profesionalių lektorių komanda. Vizažo lektorės: Aušra Malakauskienė, Gintarė Šiaulienė, Daiva Jurevičienė, Emma (Eglė Jocienė). Plaukų modeliavimo lektorė: Irina Zudova.

apie-ausra

apie-gintare

profesionalus vizazistas

egle

Profesionalių lektorių komanda. Vizažo lektorės: Laura Kreivytė, Katažyna Kondratovič, Jurga Kartu (Kartunavičiūtė). Plaukų modeliavimo lektorė:

Profesionalus vizažistas

katazyna  apie-jurga 

 

Turite klausimų? Kreipkitės šiais kontaktais: mokymai@brentus.lt , 8 687 31270