some image

Vizažistės kursai

TAPK PROFESIONALIU VIZAŽISTU

Manome, kad profesionalus vizažistas turi mokėti ne tik nepriekaištingai atlikti makiažą – koreguoti veidą, maskuoti, parinkti spalvinę gamą, išmanyti apie stilių bei kuriamą įvaizdį, tačiau ir gebėti sutvarkyti plaukus. Tai tikrai didelis privalumas šiandien skubančiai moteriai – nesudėtinga šukuosena ir padarytas makiažas. Todėl šioje programoje laukia ir plaukų modeliavimo pagrindai – kad galėtumėte parinkti bei sušukuoti kiekvieną, atėjusį pas jus.

Be vizažisto pagalbos neįsivaizduojama nei viena asmeninė šventė, nei vienas renginys. Žinoma, kiekvienas vėliau pasirenka savo kryptį – ar atliks tik šventinius (vestuvinius, proginius) makiažus, ar kels profesionalumą teatre bei kine, ar imsis kūrybiškų makiažų įgyvendinimo ir dirbs su reklamomis. Pasirinkimo spektras labai platus. Profesionalūs vizažisto mokymai leidžia suprasti visas šio darbo subtilybes ir tuo pačiu padeda atrasti savo kelią. Mes suteiksime galimybę visa tai pažinti ir paliesti.

2019 03 24 d. Mokymai startuoja Kaune
2019 04 11 d. Mokymai startuoja Vilniuje

Profesionalūs vizažisto mokymai yra greitesnis ir efektyvesnis būdas tapti vizažo meistru. Numatytoje ir ištobulintoje programoje, kurią kuriant konsultavomės tiek su Lietuvos, tiek su užsienio specialistais, vizažo bei įvaizdžio meistrais, pasiūlysime viską, kas svarbiausia, norint tapti geriausiu šioje srityje. Nuo pagrindų, kad būtų lengviau suvokti kiekvienos linijos poreikį ir paskirtį, iki reklaminių fotosesijų bei pilno įvaizdžio kūrimo.

PROFESIONALUS VIZAŽISTAS. PROGRAMA

  1. Makiažo teorija ir pagrindai: oda; spalvos ir spalviniai tipai; šviesos ir šešėlių teorija; veido formos; linijos; veido morfologija; korekcijos principai. Darbo priemonės ir principai.
  2. Makiažo atlikimas: veido formavimas, įvairų formų akys, antakiai, lūpos.
  3. Makiažo technikos: pieštukinė, banano, sparno, vertikalioji, horizontalioji.
  4. Saloniniai makiažai: dieninis, nude, nuotakos, proginis, foto, vyriškas.
  5. Sceniniai makiažai: kinas, podiumas, reklamos filmavimas.
  6. Retro makiažas bei stilizacijos
  7. Plaukų modeliavimo pagrindai: trumpų plaukų sušukavimas; ilgų plaukų šukuosenos; retro šukuosenos.
  8. Darbo su klientu psichologija. Pasiruošimas darbui.
  9. Mados istorija. Įvaizdis ir stilius. Tendencijos. Naujovės.
  10. Praktika televizijoje, filmavimuose, renginių užkulisiuose.

Mokymų trukmė: 405 ak.val.
Paskaitų trukmė: 4 arba 5 dienos per savaitę, po 5 ak.val.
Kiekvienas dalyvis gauna: metodinę knygą, pildomą mokymo metu; individualų lektorių dėmesį.
Profesionali dekoratyvinė kosmetika: mokymo proceso metu dirbama su profesionalia Make-up Atelier Paris kosmetika.
Programos kaina: 1.850 eurų (mokama kas mėnesį po 370 eur).

Pabaigus suteikiamas Make-up Atelier Paris sertifikatas

Profesionalių lektorių komanda. Vizažo lektorės: Aušra Malakauskienė, Daiva Jurevičienė, Emma Eglė Jočienė. Plaukų modeliavimo lektorė: Irina Zudova. Stiliaus lektorė: Rūta Čepulienė. Darbo su klientu psichologijos lektorė: Asta Mažeikienė. Kosmetologijos pagrindų lektorė: Gerda Gedžė. Fotografė: Evelina Šumilovaitė (Reveur fotografija)

apie-ausra

 

profesionalus vizazistas

egle

Profesionalių lektorių komanda. Vizažo lektorės: Laura Kreivytė, Katažyna Kondratovič, Jurga Kartu (Kartunavičiūtė), Alina Silivanova. Plaukų modeliavimo lektorė: Gertrūda Polatovienė.  Stiliaus lektorė: Rūta Čepulienė. Darbo su klientu psichologijos lektorė: Asta Mažeikienė. 

Profesionalus vizažistas

katazyna  apie-jurga 

 

Turite klausimų? Kreipkitės šiais kontaktais: mokymai@brentus.lt , 8 687 31270